افزایش مالیات ها را به فقر خانواده بیشتر: چیدمبرم

NEW DELHI, مه 6: کوبیدن, Narendra Modi, دولت در تصمیم خود برای افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل ارشد کنگره رهبر و وزیر دارایی سابق P چیدمبرم روز چهارشنبه گفت: افزایش مالیات ها را به فقر خانواده ها بیشتر است.
در یک حمله شدید بر دولت بیش از خانه وظیفه مالیات غیر مستقیم چیدمبرم گفت: دولت باید با دادن پول به مردم در زمان پریشانی نیست ‘فشار’ و پول مالیات از مردم است.
“جدید و یا افزایش مالیات ها را به فقر خانواده ها بیشتر است. دولت باید قرض خود را برای دیدار با کسری نه تحمیل مالیات بالاتر بار زمانی که فعالیت های اقتصادی به زمین را متوقف کند.”
“ما شده اند شفاعت برای نقل و انتقالات پول نقد از دولت به پایین نیمی از مردم/خانواده. به جای آن دولت در حال انجام یک انتقال معکوس’ پول از مردم به دولت! بی رحمانه” چیدمبرم گفت: در یک سری از توییت.
“دولت باید با دادن پول به مردم در زمان پریشانی و نه فشار و گرفتن پول از مردم,” او گفت:. دولت در روز سه شنبه پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم توسط یک رکورد 10 تومان در هر لیتر در بنزین و Rs 13 در هر لیتر دیزل برای جلب تومان 1.6 لاخ کرور درآمد اضافی. (UNI)

مقاله قبلیCong سوال دولت استراتژی در مستند می پرسد چه پس از مارس 17
مقاله بعدیدولت اطمینان هیچ نقض امنیتی در Aarogya Setu برنامه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>