آموزش عالی نوت بوک: UND مبادله دلار برای تحقیقات پزشکی

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت اهدا $70,500 به UND, سنسور. کوین کرامر و جان Hoeven اعلام کرد در سال های اخیر آزادی مطبوعات.

صندوق را حمایت و آلرژی و ایمونولوژی و پيوند پژوهش است.

Sen. Kevin Cramer, left, and Sen. John Hoeven. Forum News Service file photo

سناتور. کوین کرامر چپ و بهداشت ، جان Hoeven. فروم اخبار سرویس عکس فایل

“تحقیقات پزشکی انجام شده در موسسه ملی سلامت مزایای بی شماری آمریکایی و کمک می کند تا بهبود سلامت طولانی مدت” Hoeven گفت. “امروز بودجه اعطا شده از طریق NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اجازه خواهد داد که UND برای ادامه تحقیق در مورد سیستم ایمنی بدن و ایجاد پیشرفت در جهت پیشگیری و درمان بیماری است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سلامت منابع و خدمات دولت در بخش بهداشت و خدمات انسانی اعطا کرده $235,000 به Minot State University.

صندوق حمایت جهانی شنوایی نوزادان غربالگری و مداخله برنامه و حمایت از تلاش ها برای شناسایی معلولیت شنوایی در میان نوزادان, نوزادان و کودکان خردسال در حالی که کمک به اطمینان از دسترسی به خدمات مداخله به هنگام برای خانواده ها.

“امروز بودجه کمک خواهد کرد MSU در تلاش خود را برای کمک به حمایت از رفاه نوزادان و شيرخواران با اطمینان از آنها دریافت لازم است غربالگری و مراقبت به موقع,” Hoeven در بیانیه ای گفت.

Mayville دانشگاه ایالتی جدید esports برنامه را اغاز کار خود را در پاییز امسال این دانشگاه اعلام کرد در آزادی مطبوعات. .

“Esports آوردن روح رقابتی از بازی های ویدئویی را به یک تیم بر اساس جو” در این دانشگاه گفت: در آزادی مطبوعات. “دانشجو ورزشکاران رقابت برای نشان دادن کار تیمی و استراتژی های arrow به پیروزی در بازی.”

متی Berglund به تازگی به استخدام به عنوان مدیر esports برنامه ها و خدمت خواهد کرد به عنوان مربی برای Mayville دولت تیم.

Matthew Berglund

متی Berglund

Esports تمرکز بر هماهنگی دست و چشم ادراک زمان واکنش روانی و شکیبایی بیش تر فیزیکی مطبوع از ورزش های دیگر. مانند ورزشکاران دانش آموز در طب سنتی, ورزش esports دانشجو ورزشکاران نیاز به رقابتی روح استقامت و بازی دانش و درک در جهت موفقیت این دانشگاه گفت..

Berglund که می آید به Mayville دولت از East Grand Forks ارشد بالا مطرح شد در شهر Johnson دنیاست. و می گوید او در یک محیط رقابت است. او شروع به بازی ورزش های سنتی با برادران خود و انتقال به بازی در مدرسه. در حالی که در کالج او شروع به رقابت در برابر دیگران به صورت آنلاین و رقابت در چند محلی مسابقات کار خود را به افزایش مهارت خود را. عشق خود را از رقابت و همچنین به عنوان دانش و مهارت او را منجر به یک عشق عمیق از esports صحنه.

“من شده اند پس esports حرفه ای صحنه از سال 2011 گفت:” Berglund. “آن را شعلهور اشتیاق من برای بازی و ورزش, و آن را باز کرد چشم من به امکانات بازی به عنوان یک ابزار آموزشی است که می تواند و پیدا کردن راه خود را در کالج ها و مدارس.”

کروکستون, Minn. دانشگاه مینه سوتا-کروکستون پیوست مرکزی دریاچه کالج دانشگاه مرکز در اوایل این ماه با توجه به آزادی مطبوعات از UMC.

مرکزی دریاچه کالج دانشگاه مرکز پشتیبانی از دانش آموزانی که ثبت نام در آنلاین مدرک لیسانس برنامه از UMC. در دانشگاه مرکز دانش آموزان دسترسی به UMC کارکنان خواهد شد که ارائه کمک و پشتیبانی برای لیسانس دانش آموزانی که ترجیح می دهند برای سفر به پردیس دانشگاه. CLC به دانشگاه در برینرد و کالاهای اساسی, Minn.

از طریق CLC دانشگاه مرکز دانش آموزان خود می توانید انجام دهید ترم در دانشگاه با استفاده از CLC تکنولوژی و خدمات اینترنتی. دانشگاه مینه سوتا کروکستون نیز ارائه خدمات پشتیبانی توسط نیروی انسانی CLC دانشگاه مرکز پذیرش و ارائه مشاوره به نمایندگان بر اساس برنامه ریزی شده. بهار تاریخ به شرح زیر است: مارس 26 از 3 p. m. – 6 p. m., آوریل 23 10:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر

ثبت نام در یک رشته کارشناسی از طریق CLC دانشگاه مرکز فراهم می کند گزینه با استفاده از CLC, تدریس خصوصی, آن را پشتیبانی و خدمات کتابخانه. دانش آموزان را برای دریافت کمک های مالی از طریق شریک دانشگاه و مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با تمام پذیرش و برنامه استانداردهای دانشگاه

لیسانس برنامه شامل: حسابداری, کشاورزی, کسب و کار, کاربردی, سلامت, کاربردی, مطالعات ارتباطی, زبان انگلیسی, سرمایه گذاری, سلامت, مدیریت, مدیریت فناوری اطلاعات کسب و کار بین المللی, مدیریت تولید, مدیریت بازاریابی, مدیریت کیفیت, ورزش و تفریح و سرگرمی مدیریت. آنلاین افراد زیر سن قانونی نیز در دسترس هستند در تعدادی از برنامه های مشابه.

یک دین ساعت بحث پنل تنظیم شده است برای پنج شنبه, آوریل 2 برای جشن سالگرد 40 از مرکز بهداشت روستایی این مرکز اعلام کرد در سال های اخیر آزادی مطبوعات.

یک رویداد ساعت آغاز خواهد شد و در ظهر در UND دانشکده پزشکی و علوم سلامت در Charles H. هزینه MD سالن.

این CRH تاسیس شد و در سال 1980 با یک عضو و یک $73,000 تخصیص از داکوتای شمالی مقننه. امروز سازمان استخدام نزدیک به 60 نفر است و بودجه $7.6 میلیون نفر است.

دین رویداد ساعت شامل یک نگاهی به CRH تاریخ به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های خود را برای آینده است.

این پنل شامل:

  • دکتر مریم ویکفیلد که در خدمت به عنوان CRH مدیر از سال 2001 تا 2009.

  • براد Gibbons, CRH معاون مدیر و کارمند تنها به کار با تمام چهار CRH مدیران.

  • دکتر Collette Adamsen مدیر ملی مرکز منابع بومی آمریکایی پیری در CRH.

  • استیسی Kusler نیروی کار متخصص در CRH.

  • کریستین سند یک مدیر دانشیار در CRH و مدیر بهداشت روستایی اطلاعات Hub.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد و یا برای ثبت نام تماس با برندا Haugen, CRH متخصص ارتباطات در [email protected] یا 701-777-6958.

ST. پل Minn. — امید مرکز دانشگاه, جامعه و عدالت منتشر شد نتایج 2020 #RealCollege نظرسنجی از دانش آموزان در 28 ایالتی مینه سوتا کالج ها و دانشگاه ها.

این بررسی است که یک ارزیابی از نیازهای اساسی ناامنی در میان دانشجویان نشان می دهد که 37 درصد از پاسخ دهندگان مواد غذایی نا امنی در قبل از 30 روز 48 درصد شد مسکن ناامن در سال گذشته و 18 درصد را تجربه بی خانمانی در طول سال گذشته است. این مطالعه بخشی از پنجم سالانه #RealCollege در سراسر کشور نظرسنجی انجام شده توسط امید مرکز.

Devinder Malhotra پوهنتون ایالتی مینه سوتا سیستم گفت: آن را در حال حاضر می تواند دشوار برای دانش آموزان برای تکمیل مدرک و یا گواهی اما اضافه کردن کمبود مواد غذایی و یا یک مکان به مکان زندگی می کنند می توانید اضافه کردن چالش های بیشتری.

Devinder Malhotra. Courtesy of Minnesota State Colleges and Universities

Devinder Malhotra. حسن نیت ارائه میدهد مینه سوتا دولت کالج ها و دانشگاه ها

“موفقیت دانش آموزان ما این است که یک تمرکز اصلی همه ما از کالج ها و دانشگاه ها پس از اتصال دانش آموزان به منابع برای کمک به آنها در پاسخگویی به نیازهای اساسی ذاتی است تعهد ما به دانش آموزان ما و تعهدات ما به دیدار با نیروی کار مورد نیاز در مینه سوتا” او در بیانیه ای گفت:.

تمام ایالتی مینه سوتا کالج ها و دانشگاه های برخی فرم از برنامه در محل برای کمک به مقابله با ناامنی غذایی در این سیستم گفت: در آزادی مطبوعات. این برنامه شامل یک شربت خانه مواد غذایی و یا دیگر برنامه فراهم می کند که مواد غذایی به دانش آموزان (مانند تلفن همراه pantries غذایی و یا مواد غذایی موجود در زمینه های مشترک) و یا عمدی همکاری با سازمان های جامعه که آدرس ناامنی غذایی.

این #RealCollege بررسی مینه سوتا انجام شد در 28 کالجها و دانشگاههای ایالتی مینه سوتا. حدود 9,812 حضور دانش آموزان شرکت کننده کالج ها و دانشگاه ها در پاسخ به این نظرسنجی.

امید مرکز تعریف ناامنی غذایی به عنوان محدود و یا نامشخص در دسترس بودن مواد مغذی غذای کافی و سالم و یا توانایی برای به دست آوردن چنین مواد غذایی در یک جامعه قابل قبول به شیوه ای. مسکن ناامنی شامل یک مجموعه گسترده ای از چالش های مانند ناتوانی در پرداخت اجاره و یا نرم افزار و یا نیاز به حرکت غالبا. بی خانمانی به این معنی است که یک فرد نیست یک مکان ثابت برای زندگی است.

FARGO-مایکل وبر نامگذاری شد داکوتای شمالی آمریکا کرال مدیران انجمن کرال مدیر در سال های اخیر NDACDA امور خارجه کنفرانس در گرند فرک.

وبر استاد کرال فعالیت در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی, انجام Madrigal خوانندگان و دولتمردان از NDSU. او همچنین می آموزد کلاس در کرال, انجام, choral, ادبیات و موسیقی آموزش و پرورش است.

تاسیس در سال 1959 ACDA غیر انتفاعی آموزش موسیقی سازمان مرکزی که هدف این است که برای ترویج برتری در کرال موسیقی از طریق, عملکرد, ترکیب, انتشار, پژوهش و آموزش. علاوه بر این ACDA تلاش از طریق حمایت از هنر برای بالا بردن choral music موقعیت در جامعه آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>