بالا مدرسه دو و میدانی, آب گرفتگی با احساسات به عنوان توصیه به احتمال زیاد به پایان می رسد بهار ورزشی این سال به دلیل coronavirus بحران


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


اعضای high school sports جامعه واکنش نشان داد و با اندوه اما رشد همدلی جمعه به توصیه ها توسط دولت و مقامات محلی که مدارس باقی می ماند توقیف برای بقیه این سال تحصیلی به دلیل coronavirus.

اگر که انجام شده است این امر به طور موثر به پایان فصل برای همه از بهار ،

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و تونی Thurmond, دولت, سرپرست آموزش عمومی هر گفت: در طول یک مشترک رسانه ای کنفرانس که مدارس باید از نظر جسمی بسته باقی مانده از این سال تحصیلی و تمرکز بر آموزش از راه دور و یا مطالعات آنلاین.

مدت کوتاهی پس از اظهارات اورنج کانتی سرپرست مدارس Al Mijares توصیه می شود که اورنج کانتی ولسوالی “لغو دانشجو به حضور در دانشگاه از طریق پایان این سال تحصیلی” برای کمک به اجتماعی فاصله.

با دانشگاه بسته high school sports بهار فصل است که شامل بیس بال و سافتبال, مسیر, شنا, چوگان سرپهن, پسران, والیبال, تنیس پسران و پسران گلف نمی قادر خواهد بود برای از سرگیری. تمام فعالیت های ورزشی تعطیل شده اند حدود سه هفته به دلیل coronavirus بحران است.

“این سخت است شنیدن ارشد من فصل می تواند لغو” Sonora سافتبال بازیکن Maddie McNally گفت. “ما تا به حال امید بالا رفتن به فصل ما, اما ما همه تلاش برای مثبت ماندن با همه چیز در رفتن در حال حاضر.

“من آرزو می کنم من می تواند بازی یکی دیگر از بازی با هم تیمی های من.”

تصمیم به جسمی نزدیک دانشگاه برای بقیه این مدرسه در سال Thurmond گفت: استوار با هر محلی منطقه و مقامات منتخب. اما این اطلاعیه از تعطیلی مدارس پیش بینی هستند گفت: Ian Hanigan و ارتباطات و مدیر برای اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش.

“ما فقط می توانیم در آموزش کودکان و نوجوانان ما از طریق آموزش از راه دور باقی مانده از سال تحصیلی” Thurmond گفت. “ما می دانیم آن را به منظور بلند. ما می دانیم که این یک چالش است. … (اما) ما را به هر احتیاط.”

لا میردا مربی بیس بال جیمی Zurn احساس ارشد خود را بازیکنان در روز چهارشنبه.

“چگونه می توانم شما را جشن می گیرند این بچه ها که نیاز به جشن گرفته می شود,” او گفت:. “چه می کند (این) آیا خود را برای ضیافت ارشد روز و برای پدر و مادر برای جامعه ما? اگر این افزایش از طریق تابستان و بچه ها رفتن به کالج چگونه می توانم شما را جشن می گیرند با آنها را هنگامی که شما نمی توانید با هم با آنها؟”

ساحل طولانی Wilson مربی بیس بال اندی هال گفت: او در توئیتر خود نوشت “ممنون ” سالمندان” در روز چهارشنبه اما به نام چند هفته گذشته “دلخراش است.”

درد خود را به گسترش خانواده خود را.

“خود من دختر ارشد او گفت:” از سامانتا که شنا و واترپولو. “او یک کلاس ارشد رئیس جمهور. او واقعا به دنبال به جلو به صحبت در جشن فارغ التحصیلی. من شده است به دنبال به جلو به نشستن بر روی صحنه در فارغ التحصیلی برای 20 سال و نیست نگاه مانند آن را به اتفاق می افتد. کسی چه می داند ؟

“این سخت است نه به احساسی در مورد آن. این سخت است نه به بود و غمگین. اما در همان زمان وجود دارد یک تصویر بزرگتر.”

Coronavirus آورده بهداشت عمومی و ایمنی و برخی از انشعابات به کانون توجه است.

“مردم وجود دارد از دست دادن زندگی خود و مبارزه برای زنده ماندن, بنابراین بیس بال به صندلی عقب در حال حاضر” Damien مربی بیس بال اندی Nieto گفت. “آن قرار می دهد این بچه ها در یک موقعیت به یک فرد بالغ جوان رویکرد است. بیس بال گرفته است و دور آن را در یک الگوی برگزاری و نیروهای آنها را به عجله بلوغ خود را کمی.”

CIF دولت و دولت را در 10 بخش کمیسیون هنوز در حال برنامه ریزی برای دیدار روز جمعه برای بحث در مورد آینده خود را در سال 2020 بهار قهرمانی اما دولت کمیسر ران Nocettii نیست خوش بین است که بازی ها و رویدادهای برگزار خواهد شد.

“اگر مدارس بازگشایی پس از آن ما واقعا نمی بینید خیابان برای رقابت در فصل بهار, ورزش,” او گفت:.

اما برخی از درس های دبیرستان دو و میدانی — کار سخت و پشتکار و فداکاری — ادامه را نگه دارید.

“(چشم انداز) مایه تاسف است اما ما آموزش پشتکار” پاسادنا مربی بیس بال بری بیکن گفت. “چیزهای بد در زندگی اتفاق می افتد و شما باید برای مقابله با آن است.”

اسپرانزا سافتبال بازیکن هانا Coor در تلاش است به یک نگرش مثبت در حالی که همچنین در حال مدبر.

“هنگامی که من برای اولین بار متوجه من فصل لغو شد به طور نامحدود من بود فوق العاده bummed. قصد ندارم به دروغ گریه کردم” تاریخ گفت. “(اما) آن را در واقع کار ما سخت تر چون من حتی زمان بیشتری برای کار کردن و بهتر شود. … پس من هیچ وزنه در خانه من شده بلند کردن کوزه های آب, رنگ, قوطی و کیسه از خاک است.”

و Coor دارای یک هدف جدید: برای بازی در این تابستان.

– فرد Robledo, رابرت مورالس نیک اینگرام و Landon نگری کمک به این گزارش.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>