قهرمانانه خوش آمدید گفته به دونده ماراتن در له

Ladakh Marathoners posing along with dignitaries during their heroic reception in Leh. —Excelsior/Morup Stanzin
Ladakh Marathoners نما همراه با شخصیت های برجسته در طول قهرمانانه خود را دریافت در له. —اکسلسیور/Morup Stanzin

Excelsior خبرنگار ورزشی

له فوریه 28: قهرمانانه خوش آمدید اعطا شد به دونده ماراتن در هنگام ورود خود را در Kushok Bakula, فرودگاه, امروز در اینجا. ورزشکاران Jigmet دلمه Tsetan Dolkar, Tashi Ladol, Stanzin Chondol, Stanzin Dolkar, Deskit دلمه Nawang تسرینگ, Manzoor Hussian و سونام Targyais دریافت کرده بودند توسط اعضای خانواده خود را به خوبی wishers و لاداخ ماراتن بنیانگذار Padma شری Chewang Motup Goba.
بیان خود را با بالاترین قدردانی به Chewang Motup Goba برای آنها ارائه پلت فرم برای شرکت در ماراتن برگزار می شود در سراسر کشور Jigmet دلمه گفت که برای اولین بار او کردم فرصتی برای نشان دادن هند در جنوب آسیا بازی اضافه کرد که زمان در حال بهبود است اما تاکید کرد برای داشتن مناسب در حال اجرا دستگاه در له به رقابت با دیگر دونده ها در سطوح مختلف.
به همین منظور حسین همچنین گفت که Motup Goba تا به حال تمام ترتیبات برای دوندگان و آنها به او سپاسگزار.
“هنگامی که Ladakh ماراتن آغاز شده در سال 2012, من تا به حال هرگز تصور برای یک نتیجه سریع اما هر سال این دوندگان در حال گرفتن بهتر و بهتر ساخته شده است که هر Ladakhi افتخار و روز دور نیست زمانی که نه تنها Ladakh اما کل کشور خواهد بود افتخار از این دختران گفت:” خیلی خوشحال Chewang Motup در حالی که ابراز قدردانی خود را به مربی خود را ناجی d’souza و دونده برای کار سخت خود را.
او اضافه کرد که به زودی این دوندگان را به نام خود و بین المللی در عرصه ورزش قرار داده و لاداخ در موقعیت بسیار بالاتر در فاصله طولانی در حال اجرا است. او خواست UT Ladakh دولت برای ایجاد امکانات از قبیل ورزشی دستگاه بدنسازی و مربیان برای ایجاد انگیزه در ورزشکاران در Ladakh.
دوندگان شرکت کرده بود در ماراتن برگزار می شود در سراسر کشور این زمستان.
IDBI ماراتن برگزار شد در دهلی نو به تازگی به جایی که همه بالای سه موقعیت در 21.1 k نیمه ماراتن در زنان دسته برنده شد توسط دختران از UT Ladakh. Tashi Lodol برنده طلا با زمان 1:28:28 ساعت پس از Stanzin Chondol (01:31:13 ساعت) و Stanzin Dolkar (01:31:43 دقیقه).
به طور مشابه Jigmet دلمه از UT Ladakh نیز موفق به کسب مدال برنز ماراتن کامل با زمان 3:03:10 ساعت و Tsetan Dolker بود در 4 موقعیت.
در ماهاراشترا پلیس بین المللی ماراتن برگزار شده در فوریه 9, 2020, Tashi Ladol ایستاده 2 در زنان 21 متر در حالی که Diskit دلمه ادعا مقام سوم.
Bordo Chikoo جشنواره اجرا شد و در 2 فوریه سال 2020 که در آن Tashi Ladol ایستاده بود 1st در زنان 21 متر و Stanzin Chondol 2nd. به طور مشابه Stanzin Dolker ایستاده 2 در 10 متر در زنان و سونام Targais ایستاده بود 3rd نر دسته.
تاتا در بمبئی ماراتن برگزار شد در ماه ژانویه که در آن Jigmet دلمه ایستاده بود 4 و Tsetan Dolkar 5 در نخبگان 42 k.
در آپولو هزاره شهر ماراتن برگزار شد در دسامبر 2019 منظور حسین ایستاده 2 در نر 21 متر و Tsetan Dolker 3rd در زنان 21 متر.
Vasai ویرر شهردار ماراتن برگزار شد در دسامبر 2019 منظور حسین ایستاده بود 3 در رده سنی 42 متر و Tsetan Dolkar 1 در مجموع 42 متر.
در همین حال معاون فرماندار UT Ladakh RK ماتور در صدای جیر جیر خود را پیام تمجید از نمایش های دیدنی و جذاب از ورزشکار فراست توسط پسران و دختران جوان در دو و میدانی و گفت که آنها به دست آورده اند افتخار برای کل منطقه است.

مقاله قبلیتنها 15% R&D نیروی کار زنان هستند: Kovind

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>