میراث انتخاب آدم Contreras به جدید فوتبال

میراث فوتبال برنامه بود که به دنبال جایی برای پیدا کردن رهبر جدید خود را.

آدم Contreras, دستیار مربی در این برنامه بیش از شش سال گذشته بود و نشان داد به عنوان Kraig نخستین جانشین در یک اطلاعیه های ساخته شده در این برنامه حساب توییتر شنبه شب. Contreras, 35, شده به تیم اول دانشگاه یا دانشکده دفاعی هماهنگ کننده سه سال گذشته است. او قبلا بود JV مربی.

“من قطعا باید برخی از کفش های بزرگ برای پر کردن” Contreras گفت. “مربی مطرح ساخته است چیزی بسیار ویژه ای در میراث فرهنگی در طول سال و من به دنبال به جلو به فرصت برای ساخت در میراث او ایجاد کرده است.”

متهمان آغاز شده میراث فوتبال برنامه زمانی که مدرسه در سال 2007 افتتاح شد. نخستین وارد 117-31 رکورد در 12 تیم اول دانشگاه یا دانشکده فصل و هدایت تیم به هشت متوالی Sunbelt قهرمانی لیگ و سه حضور در CIF جنوبی عنوان بخش بازی. میراث برنده بخش مرکزی تاج در سال 2013 برای اولین بار از تنها دو بخش قهرمانی در تاریخچه مدرسه. نخستین شوکه بسیاری از مردم زمانی که او تصمیم به بازگشت در ماه مارس.

“من فکر می کنم آن همه ما را شگفت زده” Contreras گفت. “مربی ذکر او داده بود و نام من به عنوان یک توصیه به مدرسه و منطقه است. ‘آماده است یا نه, شما’ او به من گفت. من فقط احساس می کنم خوش شانس به این فرصت است.”

نیش دفاع شده است یکی از عوامل کلیدی موفقیت برای میراث فوتبال برنامه در طول سال. Contreras تا به حال کفش های بزرگ برای پر کردن زمانی که او در زمان بیش از عنوان برنامه دفاعی هماهنگ کننده زمانی که سلف خود تام تلو سمت چپ برای تبدیل شدن به سر مربی در پالوما ولی در سال 2017. میراث دفاع مجاز به طور متوسط 17.3 امتیاز در هر بازی بیش از گذشته سه فصل است.

Contreras بازی کن و Kraig نخستین بار باز کردن در مرکز دره دبیرستان در سن دیگو شهرستان در اوایل 2000s. Contreras و Kraig نخستین بار باز کردن زد به یکدیگر در یک رستوران در اطراف 2013 و نخستین سرعت اضافه شدن او به کادر مربیگری در میراث. او به Contreras بالاترین تاییدیه.

“او آماده شده برای یک فرصت مانند این برای چند سال در حال حاضر” نخستین گفت. “چه خارج از غرفه را در مورد آدم به عنوان یک مربی این است که انرژی خود را و چگونه این بازیکن در پاسخ به او. همه را دوست دارد او را و او شادی به اطراف در هر روز است.

“او کاملا فرد مناسب برای این کار و من هیجان زده برای دیدن آنچه که آدم می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>