میراث مربی تیم فوتبال Kraig نخستین استعفا داد

Kraig متهمان آغاز شده که میراث فوتبال برنامه در سال 2007 و تبدیل آن به یک چندساله نیروگاه تبدیل شده است در نامه خود از استعفای این هفته است. اخبار از متهمان تصمیم به مرحله پایین نوشته شده بود بر روی این تیم حساب توییتر شنبه.

“حمایت از همه بيشتر بوده است من همیشه می تواند خواسته اند برای. آن را فقط در زمان” نخستین نامه ارسال شده در توییتر گفت. “ما تا به حال اجرا است و من مطمئن هستم که Patriot فوتبال ادامه خواهد داد به اکسل.”

نخستین بار باز کردن وارد یک رکورد از 117-31 در این برنامه 12 تیم اول دانشگاه یا دانشکده فصل و هدایت پرستان به هشت متوالی Sunbelt قهرمانی لیگ و سه سفر به CIF جنوبی بخش نهایی. میراث برنده بخش مرکزی عنوان در سال 2013 اولین مدرسه بخش قهرمانی و 1 از 2 برنده توسط مدرسه پس از آن باز می شود.

میراث اولین دو تیم اول دانشگاه یا دانشکده فصل به پایان رسید با سوابق 4-6 (2008) و 5-6 (2009). این پرستان پیوست Sunbelt لیگ در سال 2010 و نورد 40 متوالی لیگ پیروزی. از سال 2010 تا سال 2019 میراث فرهنگی رفت 108-19 و آن را یکی از منطقه موفق ترین فوتبال برنامه های این دهه است.

بیشتر در این داستان آمده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>