رفتن به نوشته‌ها

در اینجا رئیس جمهور جدید از باشگاه روتاری موریتا


لو الن Ficke رئيس جمهور از باشگاه روتاری موریتا برای 2020-21. (عکس از جن اصالت باشگاه روتاری موریتا)

لو الن Ficke رئیس جمهور جدید از باشگاه روتاری موریتا.

او در زمان دفتری ژوئیه 1 به خدمت برای 2020-21 سال موفقیت Jacqui Dobens.

دیرین ساکن Temecula Valley Ficke فعال بوده است در جامعه بانکی از سال 1973. او به تازگی افتتاح هفتمین جامعه جدید بانک در خدمت به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس امور مالی از واژگان بانک در لاس وگاس. قبل از آن او باز کرد و در خدمت 10 سال با بانک تجارت از Temecula Valley (در حال حاضر نانو Banc) با توجه به انتشار اخبار.

او خدمت در هیئت مدیره Temecula Valley اتاق بازرگانی و فعال بوده است با Temecula Valley صنفی از قلب به قلب کمی آهسته غذا از Temecula Valley و زنان نظیر اتصال در حالی که برگزاری چندین موقعیت با باشگاه روتاری موریتا. او همچنین رئیس موریتا-ویلدومار اتاق بازرگانی دانشجو از برنامه ماه.

او نام موریتا باشگاه روتاری سال 2015 و دریافت موریتا اتاق CommerceVisionary جایزه در سال 2016.

دیگر باشگاه روتاری موریتا افسران برای 2020-21 در حال استیو نیکلسون رئیس جمهور منتخب; Jacqui Dobens فوری رئیس جمهور گذشته; Al Vollbrecht, منشی,; پتسی Orr خزانه دار; Amy Fisher رئیس بنیاد; سحر لیتون دولت.

باشگاه مدیران هستند سینتیا Nordskog فنی و حرفه ای خدمات; جیم Yanoschik خدمات اجتماعی; جان براون و جودی Lawlor, جوانان, خدمات; لیز جونز عضویت; دورین تیت بین المللی و لیندا دوزیه روابط عمومی است.

باشگاه روتاری موریتا در خدمت شهر موریتا و اطراف آن منطقه و درگیر در internationalprojects در همکاری با روتاری بین المللی.

این موریتا باشگاه اجاره, مارس 28 سال 1992 شناخته شده است برای امضای چندین پروژه از جمله موریتا زمینه افتخار است که خود را جشن می گیرند 12 سال در ماه نوامبر.

روتاری آغاز شد که در سال 1905 در شیکاگو بین المللی بشردوستانه سازمان خدمات با 1.2 میلیون عضو در برخی از 32,000 باشگاه در بیش از 200 کشور و مناطق جغرافیایی.

برای کسب اطلاعات در مورد موریتا باشگاه, رفتن به murrietarotaryclub.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در پی ای

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول