در اینجا همت, مدارس,’ ورزشکاران زن و مرد سال


Juaquin مارتینز از اقاقیا مدرسه است به همت مدرسه ورزشکار مرد سال برای سال 2020 است. (عکس از جیم Wiesen)

Juaquin مارتینز از اقاقیا مدرسه و Ciara سبز از الماس دره میانه بودند و به تازگی به نام مرد ورزشکار و ورزشکار زن سال برای همت مدارس.

Juaquin شرکت در پرچم فوتبال, بسکتبال و آهنگ. Ciara ورزشی والیبال و بسکتبال و فوتبال و آهنگ. هر دو دریافت غنائم حمایت شده توسط همت Sportman باشگاه.

یکی دیگر از جایزه رفت و به دارتموث مدرسه در همت و برنده دره الماس در لیگ دائمی جایزه برای مدرسه ورزش مدرسه از سال با توجه به انتشار اخبار از جیم Wiesen, همت, منطقه مدیر ورزشی لیگ برتر و هماهنگ کننده.

Ciara سبز از الماس دره میانه مدرسه همت مدرسه ورزشکار زن سال برای سال 2020 است. (عکس از جیم Wiesen)

در لیگ که شامل مدارس در همت و سن جکینتو, مناطق دارتموث برنده پسران و دختران’ صلیب کشور دیدار و پرچم فوتبال قرار می گیرد و دوم در والیبال و فوتبال پسران. الماس دره مدرسه آمد و در دوم در لیگ.

دیگر مدارس شرکت کننده بودند اقاقیا و Rancho Viejo از همت و مونته ویستا و شمال کوه از سن جکینتو منطقه.

لیگ میانه ورزشی مدرسه در حال عبور از کشور پرچم فوتبال و دختران والیبال در پاییز; پسران بازی بسکتبال دختران بسکتبال و فوتبال پسران در زمستان و, آهنگ, پسران والیبال دختران’ فوتبال و رقابت تشویق در بهار.

در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مدارس رقابت نیست در بهار ورزش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>