هرالد بالا 5 خاطرات: UND پیروزی در Northern Iowa, مجموعه صحنه را برای حرکت به FCS

UND برنده NCAA Division II ملی فوتبال عنوان در سال 2001 با یک پیروزی دراماتیک بیش Grand Valley State یک 17-14 پیروزی مهر و موم شده با اواخر touchdown آمد که به عنوان یک نور باران کاهش یافت و در Braly ورزشگاه در فلورانس علا.

در آن زمان دیگر هیچ پیروزی می تواند به ظاهر بالا چه UND انجام شده بود در فلورانس.

خوب که فکر کردم قرار شد به آزمون در سال 2006 هنگامی که بخش II UND — دانستن است که آن را به حرکت به FCS سطح در آینده نزدیک — حیرت زده Northern Iowa 35-31 در Cedar Falls, Iowa.

Northern Iowa قرار گرفت شماره 3 در FCS در آن زمان است. پلنگ بود بازی خود را در خانه بازکن قبل از 11,000 طرفداران و UND به نظر می رسید مناسب برای UNI.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این بازی یک coaster غلتکی به عنوان تیم های معامله بزرگ بازی پس از بازی بزرگ. آن را نگه دارید-شما-نفس بازی برای بسیار از سه ماهه چهارم.

UND's offense lines up against Northern Iowa in 2006. Photo courtesy of Northern Iowa athletics.

UND را جرم خطوط در برابر Northern Iowa در سال 2006. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Northern Iowa, دو و میدانی.

که تنها به نظر می رسید تنها اتصالات به عنوان آن را نیز همسان بخشی از هرالد سفر به سرو می افتد. عکاس جی Pickthorn و خودم سوار یک توربو-سرپا نگه داشتن هواپیما در مینیاپولیس برای پرواز کوتاه به Cedar Rapids, که در آن ما برنامه ریزی شده به درایو باقی مانده 62 مایل به سرو می افتد.

به عنوان ما به دست آورد سرعت در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی, باند خلبان آمار ترمز فقط قبل از پرتاب. هواپیما آمد به نامطلوب متوقف شود. به عنوان ما نشسته در سکوت خلبان وضعیت را توضیح داد. پس از شنیدن که ما را به بازگشت به دروازه خلبان بسته با این فراموش نشدنی کلمات: “ما نیاز به یک هواپیما که امن برای پرواز.”

UND را در سه ماهه چهارم جاده عملکرد نیز فراموش نشدنی است. این تیم ترکیبی از چهار touchdowns در فینال پنج دقیقه با UND برنده نمره آینده در نی Manke-به-وستون Dressler 50-حیاط عبور با 54 ثانیه برای رفتن.

UND همچنین دریافت عملکرد برک آوت از دانشجوی سال اول در حال اجرا پشت Ryan Chappell که با عجله برای 121 متری در نه حمل.

در انفجاری در بازی نهایی چهارم اما نقاب این واقعیت است که UND بیش از آن برگزار شد خود را بر روی خط از داد و بیداد در برابر یک تجربه حذفی-آزمایش FCS برنامه.

“اگر شما نوشت: این به عنوان یک اسکریپت هیچ کس نمی خواهد باور آن را به دلیل آن بود تا دیوانه در پایان گفت:” سابق UND مربی دیل لنون. “این به ما می دهد اعتبار در هر معنا-به عنوان یک بخش دوم برنامه به عنوان یک آینده (FCS) برنامه و جایی که این برنامه در حال حاضر است.”

Dressler, در ضمن رفت و تبدیل به یک ستاره در لامپ کم مصرف. عملکرد خود را در دانشگاه بود الکتریکی است. UND ازمایش کرده 31-28 با 1:27 بروید. در بسیاری از FCS بازی در برابر بخش دوم مخالفان که منجر شده است باید امن — به خصوص در خانه.

اما Dressler, گیر افتاد, a 20-حیاط عبور از Manke در اولین بازی پس از UNI TD. در آینده بازی Dressler در زمان یکی دیگر از عبور از Manke و استفاده فریبنده او با سرعت به بی حس کردن تک ثانویه برای نهایی 50 متری.

UND wide receiver Weston Dressler races into open space in a 2016 game at Northern Iowa. Photo courtesy of Northern Iowa athletics.

UND گیرنده گسترده وستون Dressler مسابقات به فضای باز در یک سال 2016 بازی در Northern Iowa. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Northern Iowa, دو و میدانی.

دو فصل بعد UND نقل مکان کرد تا به FCS سطح. پیروزی خود را در دانشگاه در حقیقت نشان داد UND برنامه آماده به پرش.

اما که در آن برنده رتبه UND فوتبال تاریخ ؟

“این یکی از بازی های هیجان انگیز تر گفت:” لنون در آن زمان. “اما این قهرمانی ملی برنده است وجود دارد بیش از حد.”

آن را در لیست من هم در آینده در شماره 4.

هرالد بالا 5 خاطرات

Wayne نلسون

5. آن را سرگرم کننده در شب, پیر رالف برای ویرژیل تپه مبارزه

4. UND پیروزی در Northern Iowa, مجموعه صحنه را برای حرکت به FCS

3. TBA

2. TBA

1. TBA

تام میلر

5. خیره کننده سه ماهه چهارم سال 2011 ساخته شده UND-داکوتای جنوبی, فوتبال بازی فراموش نشدنی

4. TBA

3. TBA

2. TBA

1. TBA

براد Ray Warren

5. شب Jocelyne Lamoureux قرار نیست به بازی

4. TBA

3. TBA

2. TBA

1. TBA

گرگ DeVillers

5. Red River را Liza Wischer تحت سلطه مانند چند اگر هر گونه اند

4. TBA

3. TBA

2. TBA

1. TBA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>