رفتن به نوشته‌ها

Hemis جشنواره آغاز می شود با نمادین ماسک رقص

Monks performing symbolic mask dance in empty court yard as Hemis festival began on Tuesday.
راهبان انجام نمادین ماسک رقص در خالی حیاط به عنوان Hemis جشنواره روز سه شنبه آغاز شد.

Excelsior خبرنگار
له ژوئن 30: افسانه ای دو روز Hemis جشنواره به عنوان محبوب شناخته شده Hemis Tses-چو به مناسبت سالگرد تولد گورو Padmasambhava – همچنین به عنوان شناخته شده دوم بودا شروع امروز.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

گورو Padmasambhava معرفی و رونق Vajrayana سنت بودایی در کل هیمالیا. دو روز سالانه Hemis جشنواره جشن در روز 10 از ماه پنجم از تبت تقویم قمری است که اعتقاد به تولد سالگرد گورو Padmasambhava.
در جهت Gyalwang Drukpa سر لاما از Drukpa نسب راهبان انجام نمادین ماسک رقص بدون اجازه دادن به هر جانبازان برای حضور در این جشنواره در نتیجه پیوستن به Covid-19 دستورالعمل به شدت.
برای اولین بار در تاریخ لاداخ جشنواره جشن گرفته بودن و بدون هر گونه مشارکت عمومی است. با توجه به covid-19 دستورالعمل Hemis صومعه بزرگترین صومعه Ladakh اعلام کرد به جشن نمادین جشنواره بدون مشارکت عمومی است.
راهبان Hemis صومعه پوشیدن بهترین لباس انجام شود, رنگارنگ, ماسک, رقص در خالی حیاط صومعه. در طول ماسک, رقص, راهبان ایجاد حرکات مختلف دست و پا معنابخش خوب غالب بر شر.
اولیه ماسک رقصنده شامل 13 کلاه سیاه, رقصنده متشکل از 13 راهبان که به نظر می رسد پوشیدن کامل tantric لباس با معنای نمادین. سپس شانزده رقصنده با پوشیدن مس طلاکاری ماسک مخاطبان. این اعتقاد بر این بود الهی پریا. پس از آن بود که هشت مظاهر گورو Padmasambhava که اصل اشکال او فرض در نقاط مختلف در زندگی خود را.
بعد در جلسه بعد از ظهر وجود دارد دوازده Zhing Kyong رقصنده کرده بودند که به پشتوانه آموزههای بودا. سپس Serkyem یک نوشیدن شراب و یا نوشیدنی ارائه مناسک انجام شده توسط Lobpon (اصلی معلم) از Hemis.
معروف Hemis جشنواره است و نه فقط نمادین جشنواره است اما مراسم مقدس را به صلح و رفاه و هماهنگی میان همه موجودات در کل جهان است.

مقاله قبلیاتخاذ داروهای گیاهی به عنوان اقدام پیشگیرانه: Yudhvir

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در دیلی اکسلسیور

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول