همت را سپر چهره برای مراقبت های بهداشتی کارگران


آریانا و Arnauld مارتینز دانش آموزان در غرب مرکز آکادمی در همت پوشیدن چهره سپر آنها ساخته شده با استفاده از پرینتر 3D با اقتباس از مدرسه خود را. همانطور که در آوریل 17, آنها تا به حال ساخته شده بیش از 100 چهره سپر و تحویل آنها به محلی کارکنان پزشکی. (عکس Hema مارتینز)

Arnauld مارتینز 10-گریدر در غرب مرکز آکادمی در همت و خواهرش, Ariana نهم-گریدر شروع چندین پروژه از دانشگاه های بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک پروژه مستند باشگاه که در آن خواندن داستان و انجام آزمایش های علمی برای دانش آموزان مدرسه ابتدایی. داستان ارسال شده در Facebook صفحه همت را اثر انگشت جوانی موزه با توجه به یک ایمیل از Arnauld مارتینز.

در علاوه بر این به مستند باشگاه Arnauld و آریانا در حال ساخت چهره سپر محلی برای مراقبت های بهداشتی کارگران با استفاده از دو پرینتر 3D در وام از مدرسه خود را. همانطور که از اواسط ماه مارس آنها تا به حال ساخته شده و تحویل بیش از 100 چهره سپر.

آنها همچنین شروع به دوخت ماسک صورت برای مردم محلی ارشد خانه و پاتریشیا پاول Gulassa از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران, مادر درگیر با مستند باشگاه متعهد به دوختن 150 ماسک برای اهدای.

برای اطلاعات در مورد چگونه به کمک ایمیل Arnauld مارتینز در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>