همت مرد به اتهام جرایم در پومونا از جمله سرقت مسلحانه اقدام به قتل

19-در سال همت مرد دستگیر شد شنبه به ظن ارتباط خود را به چندین جنایت در پومونا در اواخر سال گذشته.

این جنایات شامل دو تیراندازی و سرقت مسلحانه ، پومونا اداره پلیس گفت: در روز سه شنبه در بیانیه ای. این جنایات صورت گرفت در طول ماه های اکتبر و نوامبر سال 2019.

پلیس گفت: اردن Menefee درگیر شد در این جنایات در پومونا و اجتناب بازداشت ماندن با دوستان و آشنایان در شهرستانها مختلف در سراسر جنوب کالیفرنیا.

کارآگاهان یافت اطلاعات در Menefee ممکن است محل این ماه و وظیفه پومونا اداره پلیس ویژه تحقیقات واحد با محل و دستگیری او به پلیس گفت:.

اعضای آن واحد رفت و به یک آپارتمان مرتبط با Menefee در روز دوشنبه. او دستگیر شد و پس از او سمت چپ آپارتمان و رو به یک وسیله نقلیه است.

پلیس گفت: محققان اعدام یک حکم جستجو پس از Menefee بازداشت و یک اسلحه پر شد در وسیله نقلیه خود را. آن را بلافاصله روشن آن اسلحه استفاده شده در این مظنون به جنایات در اواخر سال گذشته.

Menefee بود به اتهام اقدام به قتل, حمله با اسلحه گرم, سرقت مسلحانه و تیراندازی در ساکنان خانه و یا اشغال خودرو. پلیس گفت Menefee رزرو شده بود به پومونا اداره پلیس زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>