همت آسانسور مقررات منع رفت و آمد اما در حالت اضطراری می ماند

همت را weeklong مقررات منع رفت و آمد تنها به طول انجامید حدود یک روز و برداشته شده است — در حال حاضر است.

در جمعه, ژوئن 1, شهرستان همت مدیر کریستوفر لوپز در نقش خود به عنوان شهر مدیر خدمات اضطراری اعلام سراسر شهر بود حکومت نظامی در پاسخ به “ناآرامی های مدنی ناشی از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا” منظور می خواند در بخشی.

“در حالی که در حالی که اکثر معترضان قانونی عمل کرده اند شده است وجود دارد مقدار قابل توجهی از رفتار مجرمانه از جمله خشونت علیه اولین پاسخ دهندگان و مسالمت آمیز معترضان خرابکاری عمومی و خصوصی اموال غارت کسب و کار و شکست به دنبال قانونی پراکندگی سفارشات در جوامع در سراسر کشور و در سراسر جنوب کالیفرنیا” منظور متحده است.

اعتراض در خارج از همت دره بازار در شب یکشنبه, مارس 31 شد و پس نمیتوانیم و غارت. بعد لوپز اعلام کرد حکومت نظامی از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح حکومت نظامی بود در اثر “تا اطلاع ثانوی” اگر چه اعلام وضعیت اضطراری که مجاز لوپز برای انجام این کار تنها طول می کشد از طریق چهار شنبه, ژوئن 8.

یک روز بعد در یک شنبه, ژوئن 2, جلسه ویژه همت شورای شهر منع رفت و آمد لغو شد. اما آن می تواند دوباره اگر نیاز به این دلیل که شهر محلی اضطراری اعلام ادامه لوپز نوشت: در یک ایمیل به چهارشنبه.

یک countywide مقررات منع رفت و آمد نیز برداشته شنبه شب توسط Riverside County هیئت ناظران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>