موج گرما در راه, در اینجا نحوه داخلی ساکنان باقی می ماند سرد

با درجه حرارت نزدیک شدن به 100 درجه این هفته مرزی ساکنان که معمولا به مراکز یا مراکز ارشد برای فرار از گرما نمی خواهد که این گزینه با توجه به رمان coronavirus تعطیلی.

به عنوان یک سرویس ملی آب و هوا مشاوره گرما می رود به اثر در ساعت 10 صبح روز شنبه است و انتظار می رود به گذشته از طریق 9 بعد از ظهر جمعه برای داخلی دره چندین رودخانه و سان برناردینو شهرستان برنامه های در محل برای کمک به کسانی که بدون تهویه هوا در خانه های خود.

در حالی که هیچ یک آهنگ که چگونه بسیاری از ساکنان سرد در کتابخانه ها یا مراکز “مشکل در حال حاضر این است که تقریبا همه از این مکان ها بسته به دلیل COVID به همین دلیل است که به (سن برناردینو) شهرستان بخش از پیری و بزرگسالان خدمات ارائه شده به ارسال از طرفداران و یا هتل کوپن به مردمی که در معرض خطر بیش از حد” گفت: شهرستان سخنگوی دیوید ورت.

سالمندان در سن برناردینو کانتی که اصلا تهویه مطبوع می تواند واجد شرایط برای طرفداران تحویل و یا یک شهرستان پرداخت ماندن در یک air-conditioned hotel اتاق. کسانی که علاقه مند می توانید تماس بگیرید و شهرستان بزرگسالان محافظ خدمات تدریس خصوصی در خانه در 877-565-2020.

در شهرستان ریورساید خنک کننده مراکز هماهنگ با جامعه عمل مشارکت در کتابخانه های مراکز و مکان های دیگر نیست معمولا تا ماه ژوئن. سال گذشته آنها تا به حال 27,892 بازدید کنندگان 3,724 که سالمندان است.

کسانی که در مراکز آماده نیست برای زودتر باز با توجه به کنار رودخانه شهرستان سخنگوی خوزه Arballo جونیور حداقل تا حدی به دلیل شیوع کروناویروس و محدودیت در مجامع عمومی.

Arballo گفت: شهرستان بهداشت عمومی بخش مشاوره ساکنان مسن به نوبه خود به سیستم های تهویه مطبوع.

“بسیاری از اوقات سالمندان نمی خواهد اجرا تهویه مطبوع خود را و رفتن به خنک کننده مراکز (به جای آن) به دلیل آنها نمی خواهند به پرداخت هزینه های بالا قبض آب و برق” Arballo گفت.

که با جایگزین در دسترس نیست, این شهرستان در پیری یک برنامه اضافی پرداخت هزینه های آب و برق.

این شهرستان همچنین ارائه تهویه مطبوع, اتاق هتل را تعمیر یا تعویض شکسته تهویه مطبوع و یا تحویل یکی از جدید.

Riverside County خدمات در دسترس هستند از طریق تماس 211.

“سالمندان به ویژه آسیب پذیر به گرما زیرا در برخی از موارد آنها باید شرایط بهداشتی اساسی و یا به دلیل سن و تاثیر گرما در بدن آنها بیشتر مستعد ابتلا به مشکلات زمانی که آنها را در گرمای بیش از حد طولانی” Arballo گفت.

راهنمایی برای کسانی که در گرما عبارتند از: ماندن هیدراته; منتسب به فعالیت در صبح زود و یا در اوایل شب که درجه حرارت کولر; پوشیدن کلاه و لباس با رنگ روشن استفاده از کرم های ضد آفتاب نمی خوردن یک وعده غذایی سنگین; و اگر سفر مطمئن شوید که وسیله نقلیه خود را در شرایط خوبی برای جلوگیری از سرگردان شدن در خارج از منزل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>