گرما و استرس ممکن است تحت تاثیر بیش از 1.2 میلیارد نفر در سال 2100: مطالعه

واشنگتن: استرس از گرمای شدید و رطوبت خواهد شد و سالانه تاثیر مناطق که به حدود 1.2 میلیارد نفر در سراسر جهان توسط 2100 فرض کنید زمان انتشار گازهای گلخانه ای با توجه به مطالعه.

این است که بیش از چهار برابر تعداد افراد مبتلا امروز و بیش از 12 برابر تعداد کسانی که امر متاثر شده اند بدون در عصر صنعتی گرمایش جهانی گفت: محققان از دانشگاه راتگرز-نیوبرانزویک در ایالات متحده است.

افزایش درجه حرارت جهانی در حال افزایش قرار گرفتن در معرض استرس حرارتی که به صحت انسان, کشاورزی, اقتصاد و محیط زیست با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله تحقیقات محیط زیست نامه.

آب و هوا ترین مطالعات در پیش بینی استرس حرارتی متمرکز بوده و در حرارت زیاد اما نه در نظر گرفته نقش رطوبت یکی دیگر از کلید راننده محققان گفتند.

“زمانی که ما نگاهی به خطرات ناشی از گرم سیاره ما نیاز به توجه خاص به همراه افراط و گرما و رطوبت است که به خصوص خطرناک برای سلامتی انسان” گفت: ارشد نویسنده Robert E Kopp از دانشگاه راتگرز-New Brunswick.

“هر بیت از گرمایش جهانی باعث داغ, مرطوب, روز مکرر و شدید. در شهر نیویورک به عنوان مثال داغترین ترین روز مرطوب در یک سال معمولی در حال حاضر رخ می دهد در حدود 11 برابر بیشتر از آن را در قرن 19” گفت: نویسنده سرب دوی Li سابق پست دکترا کاردانی در راتگرز و در حال حاضر در دانشگاه ماساچوست است.

گرما و استرس ناشی از ناتوانی بدن برای خنک کردن به درستی از طریق عرق کردن. درجه حرارت بدن می تواند به سرعت در حال افزایش و درجه حرارت بالا ممکن است آسیب به مغز و دیگر ارگان های حیاتی است.

استرس حرارتی در محدوده شرایط خفیف تر مانند عرقسوز و گرما گرفتگی به گرما خستگی شایع ترین نوع است.

مطالعه نگاه چگونه ترکیب افراط و حرارت و رطوبت و افزایش گرم شدن زمین با استفاده از 40 آب و هوا شبیه به آمار حوادث نادر. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>