دل شکستگی برای شاهین به عنوان مهتومدی برنده کلاس یک عنوان در OT

یک هدف شکست در کلاس یک قهرمانی بازی در سال 2010, 2011, 2013 و 2015 — از جمله دو اضافه کاری زیان — بخشی از یک اجرا از شش متوالی نفر دوم پس از اتمام توسط شاهین بود که تنها بخشی از شفا توسط back-to-back عنوان در سال 2016 و ’17.

بیشتر شکستگی شد و در منوی بعد از ظهر شنبه در اکسل انرژی مرکز.

ارشد کالین Hagstrom که از دست رفته هفت هفته با شکسته استخوان نازک نی و نمی بازگشت تا بعد از ژانویه به ثمر رساند این بازی برنده 2:44 به اضافه کاری او به عنوان رنده شده یک J. D. متز محور عبور بیش از هرمانتاوون goaltender یعقوب Backstrom را دراز دستکش دادن مهتومدی 3-2 پیروز شود و آن کشور با عنوان در 11 دوره از مسابقات حضور.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من فقط عبور از (J. D. متز) و برش به وسط و فقط آن را به ضرب گلوله و آن را در رفت و گفت:” Hagstrom که او نیز اهدا شد گیاه بروکس جایزه برای نمونه شخصیت و مردانگی. “این باور نکردنی را احساس نمی کند واقعی است.”

به عنوان شاد به عنوان Zephyrs بودند هاوکز در انتهای دیگر این طیف است.

به دست آمد و تنها چند دقیقه پس از هارون Pionk گره خورده بازی در 2-2 با 21.2 ثانیه به سمت چپ در مقررات با Backstrom کشیده اضافی مهاجم.

“من به آنها گفتم من با افتخار از آنها که همه شما می توانید به آنها بگویید” شاهین مربی پاتریک اندروز گفت. “شما بپرسید بچه ها برای پاسخ به زنگ هر روز و بهتر است هر روز و فشار آنها را واقعا سخت به بهترین آنها می شود. آن را برای عدم تلاش است.”

با وجود قریب به اتفاق 42-12 استفاده در عکس در هدف که شامل Zephyrs رفتن بیش از یک دوره بدون آزمون Backstrom هرمانتاوون trailed از ابتدا.

بن Dardis که 40 صرفه جویی مانع هرمانتاوون بالا طراحی شده جرم است که به طور متوسط حدود شش گل در یک بازی در این فصل است.

“این بچه (Dardis) بازی کردن با ذهن خود” اندروز گفت. “دوره سوم بود و درمانگاه چگونه به بازی بازی دروازه بان. او به همه چیز نگاه آسان است. او هرگز از موقعیت.”

هرمانتاوون 23 عکس در هدف نهایی دوره اما نمی نمره تا Pionk یک کاربر رو به جلو مخفیانه یک شات گذشته Dardis در حالی که او نشسته در پشت در چین. حتی این هدف مورد نیاز تصویری تایید است که ژاک Kilen نمی تداخل با Dardis.

“قرار دادن (42) عکس در هدف و آنها را با قرار دادن 12, من می دانستم که یکی تا به حال به در در پایان بازی گفت:” Pionk که دستگیر شد بر روی نیمکت توسط دوربین های تلویزیونی عصبی در انتظار تصمیم گیری است. “من فقط دیوانه رفت زمانی که آنها شمارش آن است. من فکر می کنم من می دانستم که آن را در حق دور بود که هیچ goaltender, دخالت, اما من خوشحالم که این عکس با من موافقت کردند و نام آن را به یک هدف.”

Hermantown forwards Aaron Pionk (11) and Zach Kilen (10) celebrate Pionk's game-tying goal on Mahtomedi goaltender Ben Dardis (32) with seconds left in the third period of the Class A boys state hockey championship Saturday, March 7, 2020, Xcel Energy Center in St. Paul. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

هرمانتاوون جلو هارون Pionk (11) و ژاک Kilen (10) جشن Pionk بازی-گره زدن هدف در مهتومدی goaltender بن Dardis (32) با ثانیه به سمت چپ در سومین دوره از کلاس یک دولت هاکی قهرمانی روز شنبه, مارس 7, 2020, اکسل انرژی مرکز در خیابان. (تایلر Schank / [email protected])

این Zephyrs (23-8) زمان زیادی ندارد به تجدید قوا در طول سه دقیقه استراحت قبل از اضافه کاری.

“ما کمی حیرت زده کرد چرا که با 21 ثانیه به سمت چپ آن را سخت نمی شود” گفت: متز بود که با اعتبار مهتومدی گل اول که شاهین defenseman Indio Boland منحرف خود را به ضرب گلوله در.

Dardis افزود: “این سخت بود اما چیزهایی مانند که در گذشته اتفاق افتاده و شما باید به لرزش آن را خاموش و رفتن نگه دارید.”

مهتومدی مربی جف Poeschl در 23 فصل با این تیم تعجب نیست بازیکنان خود را نشان داد هیچ وحشت.

“فقط پس از آن و یکی دیگر از هدف” Poeschl گفت: از این تیم پاسخ. “انعطاف پذیری از این تیم باور نکردنی بود.”

هرمانتاوون لعنتی مهتومدی 9-2 در دسامبر اما Zephyrs ابداع یک بازی جامد طرح در بازگشت نامزدی: اجازه Hawks قرار دادن عکس در شبکه, اما اجازه ندهید که آنها را هر 2-در-1 می شکند.

“وجود دارد مقدار زیادی از خم شدن و شکستن” Poeschel گفت. “ما در حال رفتن به قادر به رفتن پا به پا با هرمانتاوون. ما در حال رفتن به بیرون آمدن در بالا در یک مسیر ملاقات. ما اجرا برنامه بازی ما به یک ” T. ” ما نیاز به زمان و فضا به دور از آنها و نه اجازه دهید آنها را عجیب و غریب-مرد سراسیمه. من به یاد داشته باشید یک فرد راش مرد.”

این Zephyrs در زمان دو اوایل undisciplined مجازات اما Hawks قادر به سرمایه گذاری بر روی آنها. در طول قدرت دوم بازی شاهین در زمان پنالتی خود و مهتومدی pounced. متز شات از این نقطه منحرف شد در 6:19 دوره اول برای 1-0 شود.

در اوایل دوم, دوباره, با هرمانتاوون بازیکن در جعبه مهتومدی ساخته شده آن را 2-0 بر اتان پترسون هدف. متز را چوب کار اسکیت در منطقه و پشت Hawks’ خالص قبل از پیدا کردن هم تیمی خود را مقابل در 1:47.

“من فکر می کردم برای اولین بار نیمی از بازی آنها می خواستند آن را بیشتر از ما” اندروز گفت. “سپس ما به نوعی از خواب بیدار شد و من فکر کردم برای نیمه دوم بازی ما می خواستیم آن بیشتر است. آنها عقب نشسته در آن منجر شود و ما فقط به آینده و آینده.”

هرمانتاوون نصف کسری بودجه در 11:41 وقتی درو Sams’ انفجار از نقطه سمت راست ضربه متز در مقابل ضرب و شتم Dardis.

هاوکز به نظر می رسد به یک قدرت بی پایان بازی بیشتر از بقیه از این بازی گرفتن خانه در Zephyrs’ منطقه. اما مقید هدف نمی آمد تا ششم اسکیت باز آمد بر روی یخ.

پس از آن تا به Hagstrom که در اصل نمی دانم اگر خود هاکی حرفه ای بود بیش از زمانی که او پای او را شکست.

“پزشکان نمی دانم در ابتدا (اگر من به عقب خواهد آمد) اما من تا به حال حمایت از تیم من” او گفت:. “من به خودم گفتم که هیچ راهی وجود دارد من نمی آیند.”

او یک قهرمان است.

“این اتصالات به پایان ارشد خود را سال” Poeschl گفت.

مهتومدی 1-1-0-1—3
هرمانتاوون 1-1-1-0-2

دوره اول — 1. M, J. D. متز (نیکولای Dulak اتان پترسون), 6:19 (ص).

دوره دوم — 2. M پترسون (متز, Colin Hagstrom), 1:47 (pp); 3. ثانیه به خود جلب کرد Sams (کول Antcliff), 11:41.

دوره سوم — 4. ثانیه هارون Pionk (اتان لوند, Sams), 16:38 (en).

اضافه کاری — 5. M Hagstrom (Metz, Dulak), 2:44.

موجب صرفه جویی در — بن Dardis M 40; یعقوب Backstrom ثانیه 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>