مقامات بهداشت بررسی 12 coronavirus موارد در چین, زندان,

سان برناردینو کانتی وزارت بهداشت را کمک به دولت اصلاحات مقامات برای شناسایی و ردیابی منشاء COVID-19 عفونت در یک زندان در چین که در آن 11 اعضای هیات و یک زندانی تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری جدید که از شنبه, آوریل 1.

11 نفر از کارکنان دانشگاه کالیفرنیا موسسه برای مردان (CIM) بود که قرارداد این ویروس تمام شد به دور از کار و استراحت خود در انزوا و سلامت سازمان گفت: در انتشار اخبار. نتایج آزمون از دو تن از اعضای هیات و سه زندانی در انتظار بودند که از روز شنبه.

CIM شد یکی از اولین زندانها به گزارش تایید موارد coronavirus در میان کارکنان خود در روز شنبه, مارس 21. اولین زندانی در این مرکز آزمایش مثبت برای این بیماری حدود یک هفته بعد California Department of Corrections و توانبخشی مقامات گفت: در یک به روز رسانی در وب سایت خود یکشنبه, مارس 29. تعدادی از عفونت های مرتبط با CIM افزایش یافته بود به 12 با توجه به به روز رسانی ارسال شده در روز بعد که باقی مانده است در حال حاضر به عنوان از چهارشنبه.

“بهداشت حرفه ای از سن برناردینو کانتی بهداشت عمومی در حال همکاری نزدیک با CIM و California Department of Public Health (CDPH) برای رسیدگی به این وضعیت که شامل تست و تماس با ردیابی” شهرستان مقامات بهداشت گفت: در انتشار اخبار.

CDCR مقامات اعلام سهشنبه, مارس 31 که آژانس خواهد تسریع در آزادی مشروط و آزادی های اولیه از به عنوان بسیاری از 3,500 زندانی افراد در سطح ایالت در تلاش برای کاهش جمعیت زندان ها و پتانسیل زیادی شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>