رفتن به شهرهای دوقلو فرودگاه در آوریل تا اکتبر? خودتان را یک ساعت فوق العاده

مینیاپولیس — ساخت و ساز عمده در مینه سوتا 5 باعث تاخیر برای مسافران رفتن به مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی از آوریل تا اکتبر.

چقدر تاخیر ؟ مینه سوتا وزارت حمل و نقل توصیه است که رانندگان خود را یک ساعت فوق العاده می رسند.

این کار شامل بازسازی مینه سوتا 5 و تعمیر چندین پل و رمپ بین خیابان 34 در بلومینگتون و مینه سوتا 62 در نزدیکی فورت Snelling.

MnDOT, مترو, منطقه, مهندس, Mike بارنز در بیانیه ای گفت که جاده های متداول که به طور معمول دو سال پروژه اما “ما متعهد به تکمیل آن در یک فصل ساخت و ساز.”

برای دریافت پروژه های انجام شده در نیمی از مقدار عادی از زمان MnDOT برنامه به طور کامل دید از هر جهت از مینه سوتا 5 یک جهت در یک زمان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به عنوان یک نتیجه رو به مشرق مینه سوتا 5 را در ماه آوریل از طریق اواخر ماه جولای detouring رانندگان بر روی مینه سوتا 77 و مینه سوتا 62. خدمه خواهد شد و سپس نزدیک westbound مینه سوتا 5 از ماه اوت تا اکتبر.

رمپ نزدیک به 5 مینه سوتا مینه سوتا 55 و مینه سوتا 62 تبادل خواهد شد در ماه جولای.

مترو خط آبی که در خدمت هر دو ترمینال فرودگاه را نمی شود در طول ساخت است. ترین مسیر 54 سفر را انحراف به دور از مینه سوتا 5 در طول ساخت و ساز و مشتریان از رفتن به فرودگاه نیاز به انتقال به خط آبی در آمریکا بلوار ایستگاه در بلومینگتون.

بخشهایی از این بزرگراه بین ایالتی 494/ایالتی 35E تبادل نیز بسته شود از مارس تا اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>