HDFC Bank باز می شود شعبه در Miran صاحب

Mahant Manjit Singh Ji along with others at inaugural ceremony of HDFC Bank branch in Miran Sahib.
Mahant Manjit Singh Ji همراه با دیگران در افتتاحیه مراسم HDFC شعبه بانک در Miran صاحب است.

Excelsior خبرنگار

جامو ژوئن 7: HDFC Bank Ltd باز کرده است آن 80 شعبه در Miran صاحب در نزدیکی اینجا.
شعبه افتتاح شد توسط Mahant Manjit Singh Ji همراه با Devraj شارما Sarpanch Miran صاحب و Sachin Mahajan, دایره, سر HDFC Bank.
خوشه سران HDFC Bank, Parvinder سینگ سودان و آبیشک Khajuria نیز حضور داشتند به مناسبت.
یک جزوه از این بانک اعلام کرد که شاخه جدید تهیه خواهد شد به محلی در داخل و اطراف Miran صاحب و بقیه جامو دادن به آنها برای دسترسی به طیف گسترده ای از HDFC بانک محصولات و خدمات.
صحبت به مناسبت Sachin Mahajan, دایره, سر HDFC Bank گفت: “فعالیت های ما نهفته اند بیش از 3 لاخ مردم تا کنون در J&K و ما فروتن با اعتماد به آنها استراحت در ایالات متحده است. ما متعهد به حفظ و خدمت به مشتریان ما با بهترین در کلاس خدمات و آخرین تکنولوژی در آینده است.”
این جزوه همچنین اظهار داشت که در سطح ملی HDFC Bank 52 درصد از شاخه های آن در نیمه شهری و مناطق روستایی است و به طور مداوم گسترش رسیدن به خود را در مناطق داخلی کشور در آن تلاش برای حمایت از رشد فراگیر. همانطور که از سپتامبر 30, 2019, بانک تا به حال یک شبکه توزیع با 5,314 شاخه و 13,514 خود پرداز atm در 2,768 شهرستانها و شهرهای کوچک.

مقاله قبلیDr Jitendra راه اندازی کرد هند برای اولین بار بومی بی سیم COVID گجت
مقاله بعدیاستخدام ویژه قوانین را ترویج استعداد: BJP

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>