HC باقی می ماند دادرسی در برابر Kejriwal, دیگران

دهلی نو Feb 28: دادگاه عالی دهلی جمعه ماند مجموعه مقالات در مورد افترا علیه وزیر, Arvind Kejriwal, و دیگر AAP رهبران برای سخنان خود بیش از اتهام حذف رای دهندگان نام از انتخابات رول در سرمایه های ملی.
عدالت آنو رسیده در حالی که ماندن رسیدگی در این دادگاه صادر شده و اخطار به دولت دهلی نو و BJP رهبر Rajeev Babbar که نقل مکان کرد و افترا شکایت از طرف حزب دهلی واحد به دنبال پاسخ خود را توسط مارس 23.
Kejriwal و سه نفر دیگر — Aam Aadmi Party (AAP) Rajya سبها عضو Sushil Kumar Gupta و رهبران حزب مانوج کومار و آتیشی مارلینا — به چالش کشیده اند یک جلسه دادگاه که تایید امرانه تصمیم دادگاه برای احضار آنها به عنوان متهم در شکایت است.
آنها به دنبال quashing از امرانه دادگاه مارس 15 2019 و جلسات دادگاه 28 ژانویه این سال ،
Babbar, در شکایت خود به دنبال اقدامات علیه آنها به صورت “آسیب رساندن به” شهرت بی جی پی با سرزنش از آن برای حذف نام رای دهندگان از انتخابات رول اینجا. (PTI)
او ادعا کرد که AAP رهبران در طول یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در دسامبر 2018, ادعایی است که در جهت BJP نام از 30 لاخ رای دهندگان از Bania, Poorvanchali و جامعه مسلمان شده بود حذف شده توسط کمیسیون انتخابات.
Kejriwal و دیگران ارائه شده توسط طرفداران Mohd ارشاد و Rishikesh ادعا کرده اند که دادگاه موفق به درک که هیچ جرم, آیا افترا و یا در غیر این صورت ساخته شده است را در برابر آنها.
محاکمه دادگاه سفارشات موفق به درک که AAP رهبران را ندارد و یا انتشار هرگونه بیانیه علیه Babbar و یا حزب خود را به عنوان اتهام او این درخواست در دادگاه ادعا کرده است. (PTI)

مقاله قبلیاینتر Panchayat کریکت مسابقات نتیجه
مقاله بعدیتنها 15% R&D نیروی کار زنان هستند: Kovind

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>