حذف شده اند اما درک نمی قلدری: Ekta کاپور در “سه گانه X’ S2 جنجال

بمبئی: تولید کننده Ekta کاپور که رزرو شده است با اتهام تبلیغ وقاحت در وب نمایش “سه گانه X” فصل 2 گفت: تیم حذف شده صحنه در سوال اما قلدری و تجاوز به عنف و تهدید های رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت در طعم بد است.
FIR به ثبت رسیده است در برابر کاپور و دو نفر دیگر در Indore, Madhya Pradesh اتهام وقاحت صدمه زدن به احساسات مذهبی و استفاده نادرست از نمادهای ملی در فصل دوم از “سه گانه X”, پلیس گفت:.
شاه همچنین اشاره در مورد یک صحنه خاص که گفته فسادهای ارتش هند را در شدت اعتراض راه یک افسر گفت.
کاپور بنیانگذار ALTBalaji است که متعلق به خود را تولید خانه Balaji Telefilms گفت: خود سازمان است “عمیقا احترام” از ارتش هند و عذر خواهی کرد برای صدمه زدن به هر گونه احساسات ناخواسته.
“به عنوان یک فرد و به عنوان یک سازمان ما عمیقا احترام نسبت به ارتش هند. سهم خود را به ما رفاه و امنیت بسیار زیاد است. ما در حال حاضر حذف شده صحنه است که در حال صحبت در مورد پس از عمل گرفته شده از طرف ما.
“ما به طور کامل به عذر خواهی برای هر گونه احساسات است که صدمه دیده است ناخواسته. آنچه ما درک نمی که قلدری و تجاوز به عنف و تهدید با عضو شورای نظارت مدت” تهیه کننده در بیانیه ای گفت. (سازمان)

مقاله قبلیسامی می گوید او مواجه نژادپرستی در حالی که بازی در لیگ
مقاله بعدیکمیته بین المللی المپیک می گوید باز 1.0 برای احیای فروش سوخت به زودی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>