این پنج کلمه در بالای یک صفحه از کتاب مقدس است. آیا این پنج کلمه مهم را به شما? آیا آنها را به هر گونه تفاوت در زندگی خود را? آیا آنها شما را به مکث و در نظر گرفتن هر چیزی از اهمیت ؟ آنها می تواند. من به عنوان خوانده شده آنها را در هفته گذشته و چندین ایده های مهم به ذهن آمد.

صرف نظر از عقیده خود در مورد ایجاد یا خدا این پنج کلمه آموزش این قدرتمند رهبری اصل: همیشه طول می کشد یک رهبر برای تنظیم همه چیز در حال حرکت است. اگر چیزی در زندگی شما نیاز به اتفاق می افتد نیاز به تغییر نیاز به بهبود آن را فقط اتفاق می افتد اگر یک رهبر حرکت به حرکت. است وجود دارد یک رابطه است که نیاز به تعمیر ؟ در آن طول می کشد یک رهبر برای تنظیم همه چیز در حال حرکت است. است وجود دارد یک تغییر در محل کار یا خانه است که باعث یک گام مثبت به جلو است ؟ در آن طول می کشد یک رهبر برای تنظیم همه چیز در حال حرکت است. است وجود دارد یک مکالمه است که نیاز به گیرد ؟ در آن طول می کشد یک رهبر برای تنظیم همه چیز در حال حرکت است. است وجود دارد یک راه بهتر برای (در خالی را پر کنید)? آن بهتر خواهد شد اگر یک رهبر مجموعه همه چیز را به حرکت.

دکتر هنری ابر در او برجسته کتاب “مرزهای رهبران” باعث می شود بیانیه ای که رهبران “مسخره مسئول است.” ابر صحبت کردن به طور خاص در مورد فرهنگ, خانواده, تیم یا سازمان یک رهبر پیشرو است. من فکر می کنم اصل است و حتی گسترده تر از مفهوم. یک رهبر را انتخاب و به حل و فصل نمی شود یک قربانی منفعل اما عاقلانه حرکت به حرکت که در آن تغییر می تواند مفید باشد. یک رهبر می بیند و توقیف فرصت ها برای خدمت و کمک به دیگران است. هیچ چیز بهتر می شود, می شود حل و فصل مرموزی را بهبود می بخشد تا یک رهبر حرکت به حرکت. من باور دارم که. این یک اصل در زندگی است. اینکه آیا یا نه شما به خدا اعتقاد دارند که اصل شده توسط خدا در آغاز. خدا ایجاد شده است. این یک تصمیم او ساخته شده است.

و از آنجا که او تصمیم گرفت برای ایجاد, من اینجا هستم. I am alive. من ارزش ذاتی ساخته شده غیر قابل انکار ارزش و با ارزش است. من یک اشتباه است. من نه یک حادثه. در ابتدا خدا … من. فوق العاده مشهور جهان بهترین-از – کلاس خالق عمد — بر روی هدف با انرژی و شادی — مرا آفرید ، من شکسته و یا آسیب دیده و کالا. آیا این اظهارات را یک تفاوت در زندگی من ؟ اوه خدای من, بهشت, بله. در هر روز است. چرا بسیاری از مردم با استفاده از کلمه جهنم به جای بهشت ؟ ببخشید موضوع دیگری برای یک روز دیگر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مرتبط

آن را می سازد یک دنیا تفاوت زمانی که شما باور دارید که نتیجه یک عمل عمدی خلاق رهبر. شما یک جهان-changer. هویت خود را یافت نمی شود و یا در این جهان است. هویت خود را نه بر اساس خود را به نظر می رسد درآمد خود نظر دیگران را در موفقیت و یا شکست است. شما در حال ایجاد می شود. آیا این تفاوت در چگونه درمان همسر من و بچه ها ؟ بله. آیا این تفاوت در چگونه من حرکت کار و زندگی تعادل ؟ بله. آیا این تفاوت در چگونه من در پاسخ به رد درد یا غم و اندوه? بله. آیا این تفاوت که من مبارزه با ترس و نا امنی و یا اعتیاد باشد ؟ بله!

من اعتقاد دارم که شما ایجاد شد توسط خداوند در هدف برای یک هدف. آیا شما باور دارید?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im