هاتون-Northwood دفاع می درخشد در منطقه پیروزی

Griggs شهرستان مرکزی شده است در معرض ابتلا به مدت طولانی بدون گل امتداد این زمستان.

“که ما چیزی که در تمام طول سال — به ثمر رساند خشکسالی” در Cougars مربی ریک اندرسون گفت. “ما نمی توانیم برای انجام این کار در برابر هر کسی. به خصوص در برابر این بچه ها. هاتون-Northwood یک تیم خوب است.”

چند نمره خشکسالی تنظیم سرعت اولیه به عنوان دانه بالا هاتون-Northwood نورد به یک 62-43 پیروزی شنبه برابر Griggs شهرستان مرکزی در یک چهارم نهایی منطقه 2 پسران دبیرستان بسکتبال مسابقات در بتی Engelstad سیووکس سنتر.

هاتون-Northwood در زمان کنترل با دو بزرگ اجرا می شود در نیمه اول به پایان رسید که با رعد و برق پیشرو 32-13.

رعد و برق برگزار شد شورای همکاری خلیج فارس بدون گل به طول 7 دقیقه و 52 ثانیه در یک نیمه اول کشش به عنوان هاتون-Northwood تمدید آن منجر شود از 10-6 به 21-6.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“که بود برای ما” H-N مربی Keenan Konschak گفت: برگزاری شورای همکاری خلیج فارس بدون گل برای تقریبا هشت دقیقه است. “ما تا به حال تعداد کمی از کسانی که در این سال. امتداد می خواهم که که در آن ما بدست پس از آن.

“آن بوده است برخی از بهترین دفاع ما تا به حال در این سال است. ما نمی ایجاد بسیاری از گردش. اما ما نمی دهد به نظر می رسد خوب در سبد. ما بچه ها که نزدیک در بورس است.”

در اواخر سه ماهه دوم تندر به ثمر رساند نه پاسخ داده نشده امتیاز برای ساخت یک 32-11 مزیت است.

Griggs شهرستان مرکزی نگهداری می شود در فاصله قابل توجه در نیمه دوم با خود-محدوده عکسبرداری. در Cougars ساخته شده و شش 3-نقطه عکس در فینال 16 دقیقه است. اما آنها می تواند نزدیک تر از 13 امتیاز برای هاتون-Northwood که در طول.

Griggs شهرستان مرکزی بود بدون مجروح تنر Haugen (زانو) آن بالا داخل بازیکن. “او ما را تنها مرد بزرگ. او می توانست به ما کمک زیادی” اندرسون گفت.

اوری Thorsgard تا به حال 18 امتیاز و Colton Konschak 15 تا منجر هاتون-Northwood. این 20-2 تندر رتبه دوم در این هفته کلاس B دولت نظرسنجی.

شکارچی Gronneberg به ثمر رساند و 12 امتیاز و Jayden Sherrard 11 به رهبری ساله که در پایان فصل 9-14.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>