Hasal باقی می ماند فروتن به عنوان دروازه بان به نظر می رسد به بلند Whitecaps گذشته اسپورتینگ کی سی در روز یکشنبه

این undermanned Whitecaps صورت یک رقیب دیرین روز یکشنبه در MLS برگشت مسابقات

سوم-رشته دروازه بان خود را می داند زیادی در زندگی است.

او ممکن است به بازی در یک جام, شاید.

او قطعا انتظار نیست به بازی در مسابقات هنگامی که این فصل در خط است.

و در عین حال توماس Hasal در ونکوور وایت کپس’ سوم-انتخاب حافظ را یک بار دیگر نقش کلیدی زمانی که تیم خود را چهره اسپورتینگ کانزاس سیتی در روز یکشنبه شب در یک دور از 16 بازی در MLS برگشت مسابقات در اورلاندو فلوریدا.

اگر Whitecaps پیروزی فصل خود را ادامه می دهد. اگر آنها از دست دادن آن می تواند بیش, مگر اینکه یکی دیگر از MLS مسابقات سازمان یافته است ،

Hasal این پسر جوان از ساسکاچوان که به دست آورده shutout در ونکوور کلاچ 2-0 برنده بیش از شیکاگو آتش در روز پنج شنبه خود را میبیند در این نقطه به دلیل انتخاب اول دروازه بان Maxime Crepeau خود را شکست و دست آخر هفته گذشته در برابر Seattle Sounders. معمول شماره 2 دروازه بان, Bryan مردیت است که دور از تیم عزاداری مرگ مادر خود را.

Hasal زیرنویس در Crepeau در برابر سیاتل و سپس بازی کامل 90 دقیقه صبح روز پنجشنبه برای اولین بار در لیگ شروع می شود. برای بخشی خود را 21 ساله ساسکاتون بومی آن را سرد بعد از بازی. ساخت تا بود درست مثل هر بازی دیگر او اصرار داشت.

این یک پاسخ مستقیم از مدرن روانشناسی ورزشی — نگه دارید احساسات خود را از گرفتن تحریک از آنجا که منجر به کاهش تمرکز ذهنی.

“تهیه شد همان است که در آن هر بازی دیگر. من را از طریق رفت روال همان است که من را با آکادمی, ملی, تیم, دوم, تیم,” او گفت:. “من به نظر نمی آید در آن گونه های مختلف و رفتن به بازی متمرکز در گرم کردن آن را بازی مانند هر بازی ما بازی را به نفع خود.”

حتی در پایان مسابقه Hasal صورت خویشتن داری نشان داد. شما می توانید از دیدن او خوشحال بود اما کمی شک و تردید او شده است در نظر گرفتن مربی او را به باقی می ماند فروتن.

آن را می آید به طور طبیعی به او به نظر می رسد.


بازی بعدی

یکشنبه | دور 16

ونکوور وایت کپس در مقابل اسپورتینگ کانزاس سیتی

8 بعد از ظهر, ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشیتلویزیون: TSN, رادیو: TSN 1040 AM


“توماس این بسیار سرد نوع نگرش نسبت به چیزهایی که او نمی مراقبت در مورد آن. نه این که او نمی باید یک قلب بزرگ چرا که او می کند اما او طوری تنظیم شده و بنابراین متمرکز” مارک دوس سانتوس گفت: پس از ضرب و شتم آتش است.

“او هنوز جوان است و او هنوز هم نیاز به قرار دادن در موقعیت های. او را به انجام اشتباهات نیز و ما باید به درک که.”

Hasal پس واقعا معمولی مدرن ورزشکار. در گذشته بازیکنان که توسط احساسات خود را.

“ما حرفه ای هستیم, در حال حاضر ما خوشحال هستیم که با پیروزی ما خوشحال با آنچه که ما انجام شده اما به محض این که ما بیش از آن است که آماده به بازی بعدی همان راه ما آمد به این یکی. ما آماده برای حریف ما و ما به بدن ما آماده برای رفتن دوباره” Hasal گفت.

“در این بازی من فقط فکر کردن در مورد این مسابقه و پس از آن در حال حاضر که ما در حال انجام البته کل تیم خوشحال است. همه جشن ما را در یک مقدار زیادی از کار برای این یکی تا همه ما خوشحال است.”

هم تیمی های خود بودند قطعا هیجان زده با خود shutout پیروزی.

“من خیلی خوشحال برای او” کلاه’ هم تیمی علی عدنان روز جمعه گفت. “او یک مرد هوشمند, من فکر می کنم او می داند آنچه که او انجام شده است در حال حاضر. من فکر می کنم او در بهترین لحظه است.”

پنجشنبه پیروزی تا به حال برخی از غیر معمول سکسکه. وجود دارد بلند مدت آب و هوا تاخیر به دلیل رعد و برق که نورد از طریق منطقه اورلاندو. دیگر بازیکنان جوان ممکن است پرتاب شده است ،

و با فقط چند دقیقه از چپ به بازی در بازی وجود دارد را هدف آتش به نام با ویدئو دستیار داور. Hasal به آن اعتراف او را ناشی از یک لحظه ناامیدی اما او گفت که او به سرعت نگاه به آینده به حمله فرم هم تیمی های خود نشان داده بود در نیمه دوم به چنگ زدن دو گل در ضد حمله.

“به عنوان به زودی به عنوان هدف در رفت البته شما نا امید اما رک و بی پرده ما فکر این است که چگونه است ما نمی توانیم آن را تغییر دهید. و ما باید یکی دیگر از هدف ما خواهیم رفتن دوباره,” او گفت:. “اما خوشبختانه به اندازه کافی ور در نهایت به نجات ما در این زمان. و آن را آورده بود و ما می دانستیم که ما تا به حال به قطع از وجود دارد.”

در جمعه, مربی تیم پیام در مورد چالش بعدی در برابر SKC شد همان. آنها می دانند که آنها در حال شکست. گرفتار نیست با این چالش است.

“آن را به لذت بردن از آن را به یک حذفی بازی که مهم است” دوس سانتوس گفت: از آنچه که او گفت: او جوان حافظ. “او به استراحت برای لذت بردن از لحظه ای او را به بازی راه او آموزش داده … او نمی باید هر گونه فشار از من یا باشگاه.”

ضربات کرنر — Dos Santos روز جمعه گفت او هنوز هم صحبت شد با قهرمانی لیگ در مورد که در خدمت به عنوان Hasal نسخه پشتیبان تهیه. Whitecaps قادر به امن Jonathan Sirois در کوتاه مدت وام از مونترال تاثیر شنبه اما انتظار می رود او در دسترس خواهد بود به پشتیبان یکشنبه. … دوس سانتوس گفت: مرکز Jasser Khmiri را یکی دیگر از ارزیابی های خود را مجروح زانو جمعه و می تواند یک گزینه در برابر اسپورتینگ کی سی.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>