کار سخت توسط Panchayats در J&K ارقام در PM تعامل با گرم اعضای

Prime Minister Narendra Modi interacting with Mohammad Iqbal, BDC chairman of Narwav block in Baramulla district of Kashmir on Friday.
نخست وزیر نارندرا تعامل با محمد اقبال BDC رئیس Narwav بلوک در Baramulla منطقه کشمیر در روز جمعه.

*همه گیر تدریس هند برای تبدیل شدن به خود متکی
مودی خواستار انجام گز کی دوری’, ماسک صورت

Excelsior خبرنگار
جامو Apr 24: نخست وزیر نارندرا مودی امروز با تاکید بر Panchayat نمایندگان جامو و کشمیر به گسترش پیام ‘فراموش گز کی دوری’ (اجتماعی فاصله) به شکست Coronavirus و گفت: سخت کار انجام شده توسط آنها کمک خواهد کرد که آنها را جشن رمضان, جشنواره, آغاز, فردا, در یک شیوه ای در خور.
نخست وزیر بود و در تعامل با گرم Panchayat اعضا از طریق ویدئو کنفرانس به مناسبت Panchayati راج Diwas امروز. او شروع به تعامل با صحبت کردن به محمد اقبال رئیس بلوک شورای توسعه (BDC) Narwav, Baramulla منطقه در دره کشمیر.
“شما مشغول به کار بر روی زمین با بازدید از روستاهای مختلف. این نتیجه از این (موفقیت به دست آمده در این منطقه که در آن Coronavirus وضعیت به خوبی تحت کنترل)” مودی گفت.
وی از اقبال به گسترش پیام ‘فراموش گز کی دوری’ (اجتماعی فاصله) گفت: کل جامو و کشمیر باید از او یاد بگیرند.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

“شما باید درک مشکل (از Coronavirus) و مشاهده قوانین (مانند اجتماعی فاصله ردیابی افراد با سفر در تاریخ و غیره) و آن نتیجه این است که شما باید موفقیت خود را در منطقه” نخست وزیر گفت.
تبریک به مردم در ماه مقدس رمضان, آغاز, فردا, او گفت: خود را با کار سخت مردم را جشن می گیرند جشنواره رمضان در خور شیوه ای. “شما باید انجام خدمات بزرگ او گفت:” در تمجید از تلاش های اقبال در نگه داشتن بلوک مجازی تاج-رایگان.
مودی دوباره ساخته شده اشاره اقبال در سخنرانی خود گفت: شعارهای ‘احترام & مشکوک بزرگان’ باید دنبال شود و مردم نباید فراموش ‘فراموش گز کی دوری’ (حفظ اجتماعی فاصله) پوشش صورت را با ماسک و شستن دست به طور منظم در روز آمد و گفت این تنها پزشکی (به شکست Coronavirus).
“تابستان رسیده و موسمی است که در آینده این فصل همچنین به برخی از بیماری ها با آنها. مردم نیاز به باقی می ماند هشدار از تاج و این بیماری” نخست وزیر گفت.
در سخنان افتتاحیه خود اقبال در حالی که استقبال مودی و تبریک او را در Panchayats روز گفت: در بلوک شده است وجود دارد 100 درصد اجرای تمام دستورات و مشاوره های صادر شده توسط دولت بر روی زمین.
“ما تا به حال ساخته شده آماده برای مستند در پیش است. ما بلوک افسر پزشکی (BMO), icd ها و آشا کارگران و Panchayat نمایندگان در بازدید از تمام خانه ها در روستاها به آگاهی مردم در مورد اقدامات پیشگیرانه برای COVID-19,” اقبال گفت.
تصریح می کند که خود را بلوک کرده بود فقط یک تاج مثبت مورد اقبال گفت: آن را ناشی از این واقعیت است که همه کارگران محلی مقامات و مردم خود ترسیم مردم با سفر در تاریخ و در معرض آنها را به خانه قرنطینه و آزمایش نمونه ای بود که موفق به شکست دادن Coronavirus.
او گفت: Panchayat نمایندگان نیز مشغول به کار دور ساعت را مستند موفق است.
“ما مشغول به کار در دو شعار ‘احترام به همه شک همه’ و ‘خانه بمانند امن” و با این 99 درصد وضعیت در بلوک ما تحت کنترل است” او اضافه شده است.
در ضمن کف مردم برای شن در مبارزه با COVID-19 شیوع مودی گفت: بزرگترین درس این بیماری همه گیر آموخته است هند برای تبدیل شدن به خود متکی و قدردانی روستایی هند برای تعریف اجتماعی فاصله در ساده عبارت ‘فراموش گز کی دوری’ را مردم درک اهمیت آن.
مودی گفت: مهارت و دانش مردم را در طول زمان از یک بحران اما هند روستاها نشان داده اند بهترین تلاش های خود را برای مبارزه با این بیماری همه گیر.
“با آن ساده و سرود از انجام گز کی دوری (حفظ فاصله دو متری) روستایی هند توصیف کرده است اجتماعی فاصله در کلمات ساده روستاها را به نمایش گذاشت از اصول و ارزش های سنتی برای مبارزه با Coronavirus” مودی که تا به حال تحت پوشش صورت خود را با یک gamcha’ در حالی که در تعامل با گرم Panchayat اعضا از طریق ویدئو کنفرانس گفت.
او گفت: همه گیر انداخته است تا چالش های جدید است که این کشور هرگز در مواجهه قبل از, اما آن را نیز ساخته شده مردم چیزهای جدید یاد بگیرند.
“بزرگترین پیام COVID-19 داده است, بزرگترین درس را تدریس کرده است برای تبدیل شدن به خود متکی,” مودی گفت: خط کشی است که آن را در حال حاضر ضروری است که روستاها نیز تبدیل شدن به خود متکی برای نیازهای اولیه خود را.
هر گرم سبها هر بلوک و هر منطقه باید متکی به خود برای آن نیازهای اساسی او اضافه شده است.
کف مردم برای رعایت مستند, قوانین, نخست وزیر گفت: به این دلیل است که از آنها کل جهان است که امروز صحبت کردن در مورد چگونه به هند در پاسخ به COVID-19 شیوع.
“COVID-19 یک بحران برای جهان است اما مردم هند نشان داده اند شن در این مبارزه است. ما در حال مبارزه با این و ما در حال حرکت به جلو با ایده های جدید برای مقابله با ویروس” نخست وزیر تأکید کرد.
با وجود منابع محدود میان Coronavirus بحران شهروندان در نظر گرفتن این چالش به جای تسلیم شدن به مشکلات او اشاره کرد.
سران و اعضای گرم Panchayats از سراسر کشور تجربیات خود را در دست زدن به بحران و منتقل به نخست وزیر که مردم مذهبی پس از مستند.
مودی گفت: “بیماری همه گیر کوروناویروس واقعا تغییر راه ما کار می کنند.” او گفت چنین برنامه هایی برگزار شد که در آن مردم استفاده می شود به ملاقات در فرد است. اما در حال حاضر مراسم از طریق ویدئو کنفرانس گفت.
او گفت: یک زمان وجود دارد که کمتر از 100 گرم Panchayats متصل شدند به پهنای باند. در حال حاضر بیش از 1.25 لاخ گرم Panchayats باید پهنای باند گفت: در حالی که صحبت کردن در مورد طرح های مختلف گرفته شده توسط دولت برای توسعه روستاها.
نخست وزیر مودی همچنین راه اندازی e-گرم سواراج پورتال و نرم افزار تلفن همراه به عملیات گرم Panchayats دیجیتال. متحد پورتال یک ابتکار جدید وزارت Panchayati راج به ارائه ایجاد کرد Panchayats با یک رابط واحد برای آماده سازی و پیاده سازی خود را گرم Panchayat طرح توسعه (GPDP).
او همچنین راه اندازی Swamitva طرح به مناسبت فراهم می کند که برای یکپارچه املاک اعتبار راه حل برای مناطق روستایی هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>