به انجمن خوش آمدید بسیار بسیار نخبگان شرکت آقای Hamlin.

با تشکر از باران روز یکشنبه آن را در زمان دو روز به آن را دریافت کند اما در روز دوشنبه Joe Gibbs Racing driver برنده نسکار مهم ترین رویداد برای بار سوم.

پیروزی به Hamlin دو برنده مستقیم در Daytona International Speedway و سوم خود در پنج سال گذشته است. او پیوست Richard Petty (1973-74), Farahnaz Yarborough (1983-84) و استرلینگ مارلین (1994-95) به عنوان back-to-back برندگان 500.

و آن خود را به او داد 38 جام پیروزی در 507 شروع می شود و شاید یک پا در درب در نسکار سالن از شهرت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به آن همه Hamlin تا به حال برای زنده ماندن نهایی 30 دور است که چند برجسته بزرگ wrecks در بانک ها از 2.5 مایل آهنگ که آخرين ارسال این رویداد به دو وقت اضافه.

رایان Blaney از تیم Penske دوم به پایان رسید, کریس Buescher از Roush Fenway مسابقه سوم به پایان رسید.

گرد کردن پنج داود Ragan از ریک افزار مسابقه و کوین Hoffman از استوارت-هاس مسابقه.

Hamlin تا به حال منجر به فینال دوم-اضافه کاری راه اندازی مجدد از روز است. پس از پرچم سبز کاهش یافته است, او یک فشار از Blaney. دامان بعد. Blaney تحت فشار قرار دادند نیومن به منجر شود. به عنوان زمینه به سمت خط پایان نیومن بود ضربه توسط Blaney و چرخید و Hamlin مخفیانه به سرب و زمان پرچم شطرنجی.

نیومن را Roush Fenway فورد بود ضربه کوری LaJoie فورد و پرواز در هوا و فرود در آن بالا است. ماشین پشت سر هم به شعله های آتش و skidded در سراسر خط پایان وارونه است.

نیومن که به پایان رسید, نهم برداشته شد از ماشین قرار می گیرد و در یک آمبولانس گرفته و به یک بیمارستان محلی است. هیچ فوری کلمه به شدت از صدمات خود را.

در این مسابقه اقدام به آرامش تا زمانی که وجود دارد, فقط 19 دور به رفتن. که زمانی که یک خراب در زمان تعدادی از برترین رقبای خارج از مسابقه است. خراب رخ داده است که جوی afton wagner که رانندگی تهاجمی باعث شده است که چندین بحث حوادث در سال های اخیر تحت فشار قرار دادند Aric Almirola به عقب پایان Brad Keselowski که afton wagner تیم Penske تیمی است.

خراب آورده پرچم قرمز برای طولانی پاکسازی.

در میان کسانی که تا به حال عکس در پیروزی پاک شده توسط خراب شد Keselowski, Almirola مارتین Truex جونیور, Kurt Busch, Alex بومن Austin دیلون Ty Dillon, رایان Blaney و Jimmie Johnson.

یک زن و شوهر بیشتر در اواخر مسابقه wrecks حذف رقیب بیشتر.

هفت بار قهرمان جام حذفی و دو بار برنده 500 جانسون سوار خوب در آنچه که می تواند خود را نهایی مسابقه در دیتونا. او تا به حال یک ماشین سریع در تمام طول روز و تا به حال منجر به یک تعداد دور در اواخر مسابقه.

Kyle Busch دو بار قهرمان جام حذفی که تنها رزومه سوراخ عدم 500 پیروزی منجر شد فقط قبل از به خراب کردن اما دیدم روز خود را خراب دمیده موتور. “Sucks در این گفتگو” Busch گفت: از اینکه چند بار قهرمان است که برنده این مسئله مهمی است.

مسابقه آغاز شده و در روز یکشنبه اما یک سری از طوفان باران مجبور تعویق به دوشنبه پس از 20 دور تا به حال اجرا شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im