Gwyneth Paltrow دون ماسک صورت در حالی که به شوخی در مورد کوروناویروس و مرگ در “سرایت’

در سال 2011 پزشکی, هیجان انگیز, Gwyneth Paltrow بازی یک بیمار صفر رقم در جهانی آنفولانزای همه گیر که می میرد در حدود 10 دقیقه به فیلم. با این نوع از حرفه ای تجربه گوک, شیوه زندگی گورو ظاهرا احساس می کند او دارای مسئولیت و اختیار صحبت کردن در اقدامات احتیاطی مردم باید به عنوان چهره جهان گسترش Covid-19.

Paltrow, 47 روز چهارشنبه ارسال شده در یک عکاسی از خود با پوشیدن یک ماسک قبل از وي به اروپا. آکادمی برنده جایزه تلاش برای آوردن برخی از سبک سری به این لحظه در حالی که همچنین با ابراز نگرانی و ناباوری بسیاری از احتمالا سهم بیش از این هشدار از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که ایالات متحده جوامع باید آماده برای امکان شیوع ویروس.

“در مسیر به پاریس” Paltrow زیر نویس عکس خود را با ماسک پنهان اما گسترده خود را ، “پارانویا? محتاطانه است ؟ دست پاچه? ارام? همه گیر? تبلیغات? Paltrow فقط رفتن به جلو و خواب با این چیزی که در هواپیما. من در حال حاضر شده است در این فیلم. ایمن ماندن. آیا لرزش دست. دستهای.”

خط “من در حال حاضر شده است در این فیلم” اشاره به “سرایت” است که در آن Paltrow نقش مینیاپولیس بازرگان که به ارمغان می آورد یک کشنده و حرکت سریع آنفلوانزا بازگشت به ایالات متحده پس از سفر به هنگ کنگ.

هنگامی که شیوع کروناویروس در چین برای اولین بار ساخته شده اخبار ماه گذشته مردم شروع به تعجب که در رسانه های اجتماعی که آیا ما در زندگی در یک زندگی واقعی نسخه از “سرایت” این فیلم که به کارگردانی استیون سودربرگ و همچنین ستاره دار مت دیمون به عنوان Paltrow شوهر و کیت وینسلت به عنوان یک CDC, دکتر, تلاش برای مهار ویروس.

Paltrow را Instagram پست می آید در مدت کوتاهی پس از پارامونت اعلام کرد آن را به حال متوقف فیلمبرداری در ونیز برای آخرین فیلم “ماموریت:غیر ممکن” فیلم با بازی تام کروز به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس در ایتالیا. که کشور تا کنون ثبت بدترین شیوع کروناویروس در اروپا با بیش از 370 تا کنون موارد از جمله مرگ و میر 12.

در حالی که Paltrow موفق به به دست آوردن یک جای استادانه درست شده به دنبال سیاه و سفید ماسک برای پوشیدن دیگران که مایل به را مشابه اقدامات احتیاطی ممکن است پیدا کردن آن سخت برای به دست آوردن حتی بیشتر از مدل پایه است. در ایالات متحده, ماسک از بین رفته اند از قفسه های فروشگاه در عمده مواد مخدر فروشگاه زنجیره ای مانند CVS این سازمان خبری گزارش روز شنبه. این stockrooms از خرده فروشان آنلاین از جمله آمازون نیز خالی است.

CDC, اما, نمی, توصیه ماسک صورت برای کسانی که بیمار یا مراقبت از کسی که با این بیماری است.

“در حال حاضر سطح خطر در آمریکا بسیار پایین است و روال پوشیدن ماسک نشان می دهد” گفت: دکتر پیتر رابینوویتز یک دانشگاه استاد از محیط زیست و بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی خانواده و بهداشت جهانی. “ماسک به طور کلی اولین خط دفاعی در برابر عفونت های تنفسی. بسیار مهم تر مکرر شستن دست نگه داشتن فاصله خود را از کسانی که بیمار هستند و سرفه و اگر شما بیمار هستید ماندن در منزل و یا در صورت لزوم با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از سرفه به عنوان بسیاری از قطرات به هوا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>