رشد خواستار cricketing جهان را در آغوش روح همکاری مانند غرب هند

در لندن ژوئن 7: آن زمان که قدرت در تلاش هستند خود را کنار بگذارند
و گذر موقت جهان پذیرای “روح همکاری” مانند غرب هند می گوید: سابق انگلستان کاپیتان دیوید Gower.
غرب هند توافق کرده اند که به تور انگلستان برای سه سری تست در ماه آینده, کمک به ذینفعان که در حال تلاش برای از سرگیری در میدان عمل متوقف توسط COVID-19 بیماری همه گیر.
اگر سری می شود با سر اشاره از دولت بریتانیا آن را علامت سرگیری بین المللی کریکت
“غرب هند انجام داده اند ما را به نفع. آن است که یک وضعیت منحصر به فرد و یکی با فشارهای” Gower گفت: ‘انجمن مطبوعات’
“این خواهد بود که یک کمک بزرگ برای این بازی ها به اتفاق می افتد به دلیل گرفتن رفتن دوباره در کلید,” او اضافه شده
Gower گفت: حتی قبل از شیوع کروناویروس غرق کریکت تقویم بسیاری از تابلوهای بودند در مواجهه با بحران مالی و وضعیت بدتر است در حال حاضر.
“وجود دارد بسیاری از مشکلات در کریکت قبل از Covid-19 ویژه سازمان ملل در خارج از هند و استرالیا و انگلستان و مسائل اطراف تامین مالی و ساختار” او گفت:.
“آنها نمی خواهد برود خود به خود اما اگر همه این کمک به پرورش روح همکاری بسیار بهتر است.”
“این امر می تواند بزرگ اگر وجود دارد یک احساس از همه اینکه در این با هم و اگر قدرت مبارزات می تواند خود را کنار بگذارند به نفع نگه داشتن هر کس در کسب و کار بازی و نگه داشتن هر کس امن است.”
انگلستان و ولز Cricket Board (بانک مرکزی اروپا) برآورد شده است به از دست دادن بیش از 300 میلیون پوند اگر فصل آینده نیست و پیش بروید.
کریکت استرالیا پیش بینی رکود از 48 درصد در 2020-21 درآمد است که در حال حاضر انتظار می رود AUD 239.7 میلیون از پیش بینی قبلی از AUD 461m. در 2021-22 آن خواهد بود AUD 385.8 میلیون برابر انتظار AUD 484 میلیون نفر به دلیل بیماری همه گیر.
“به غیر از فوتبال احتمالا اگر شما نمی کردم زنده ورزشی شما چیزی برای پین فردا روزنامه و یا بعد از پنج دقیقه کلیپ در تلویزیون یا رادیو.”
“زیان این سال را قابل ملاحظه و از دست دادن درآمد اثرات کل بازی از آزمون تیم به استان ها به باشگاه ها و مدارس” Gower گفت. (سازمان)

قبلی مقالهبا استفاده از بزاق نمی مطرح هر گونه خطر هنگامی که شما در یک حباب: پولاک

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>