لس آنجلس — برای 12 سال طول کنفرانس غرب فرار از طریق دو جاده.

از طریق لس آنجلس. و یا از طریق سن آنتونیو. در این span از 1998-99 فصل به 2009-10 کمپین لیکرز و تاتنهام در ترکیب به نفع خود نه NBA است. خیلی از اسپرز’ موفقیت بود و اعتبار استراتژیک درخشش مربی Gregg Popovich. و خیلی لیکرز’ با موفقیت و اعتبار بود به درخشان بازی آینده Hall of Famer Kobe Bryant.

سخنرانی سه شنبه شب قبل از یکی دیگر از شیب در مرکز استیپلز در برابر لیکرز Popovich در زمان یک لحظه به تأمل در این رقابت که با برایانت که در Jan. 26. یکی از سخت ترین قسمت یادگیری است که برایانت مرده بود Popovich گفت: او هاله ای از شکست ناپذیری. حتی یک مربی که جای کسی را گرفتن و او را چندین بار در سری حذفی فکر او را در آن شرایط است.

“او مانند یک ابرقهرمان که در واقع انسان,” او گفت:. “ما با نوع تفکر او به عنوان یکی از این نوع از مردم است.”

اسپرز می دانستند برایانت خوب: آنها ملاقات در postseason هفت بار در طول برایانت 20 سال تصدی خود به عنوان یک Laker. پشت رقابتی رقابت Popovich گفت که سالم و احترام.

“بسیاری از رقابت بازی در مقابل او مربیگری را در مقابل او بودن و با او در همه ستاره بازی ها,” او گفت:. “من فکر می کنم همه خود را در آن شرایط حتی اگر آنها نمی دانستند که او در همه آنها احساس آنها به خصوص مردم در لس آنجلس. بنابراین همه ما باید آن افکار فقط عبور هنگامی که شما از دست دادن کسی و آنها فقط در آینده نگه دارید.”

بسیاری از اسپرز که باید به طور کامل تغییر فهرست خود را از روز رو برایانت لیکرز بودند عزاداری در راه خود را. قابل توجه DeMar DeRozan یک کامپتون بومی وارد مرکز استیپلز دو شنبه برابر کلیپرز و سه شنبه در برابر لیکرز پوشیدن برایانت نیوجرسی در پشت او. تیم دانکن یک اسپرز افسانه که در حال حاضر در خدمت در Popovich نیمکت بود و همچنین در حال حاضر در بازی و در آغوش گرفت لیکرز’ LeBron James قبل از tip-off.

Popovich همسر ارین Popovich درگذشت در مارس 2018 پس از یک نبرد طولانی با بیماری تنفسی. Popovich به نظر می رسید به اذعان این قلم مو با مرگ و مير و مقایسه آن با آنچه برایانت خانواده را از طریق رفته در هفته گذشته-و-نیم است.

“وقتی کسی بیمار برای مدت زمان طولانی و شما انتظار آن شما با آن مقابله است,” او گفت:. “اما هنگامی که کسی گرفته شده است در راه است که او و دخترش و دیگر مردم گرفته شد که باعث می شود آن را یک تراژدی دردناک تر در برخی از راه.”

LEBRON JAMES به نام بازیکن ماه

پس از لیکرز رفت 10-4 در ماه ژانویه, LeBron James, نام کنفرانس غرب بازیکن ماه – اولین بار یک Laker به دست آورده است افتخار پس از کوبه برایانت آن را در سال 2013 است.

جیمز به طور متوسط 25.4 نقاط 10.4 کمک 8.1 ریباند و 1.4 دزد در ژانویه هنگامی که لیکرز تا به حال بهترین رکورد در کنفرانس غرب. او تا به حال نه دو برابر و سه گانه-دو برابر در طول اجرا خود را که او را دیدم گرفتگی برایانت به عنوان شماره 3 گلزن برجسته در تاریخ NBA.

جیمز تمدید رکورد خود را از 39 بازیکن NBA از ماه جوایز که او تا به حال برنده نیست پس مارس/آوریل سال 2018 است. برایانت برنده جایزه برای آخرین لیکرز در فوریه 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im