Greenway boreal جغد رویت علل وزوز در میان محلی birders

دیدن یک boreal جغد در Red River Valley, یک اتفاق نادر گفت: Dave Lambeth به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان دین از چنگال بزرگ birdwatchers.

“چگونه نادر است این پرنده در اینجا ؟ آن را تنها یک ثانیه در من 42 سال در Grand Forks” Lambeth گفت یکشنبه 22 مارس در گرند شهرستانها پرنده باشگاه Listserv.

با توجه به انتشار اخبار از Agassiz Audubon Society در وارن, Minn., جاشوا معارف از چنگال بزرگ شد راه رفتن سگ خود را در اواخر شنبه شب در امتداد Greenway در گرند فرک هنگامی که او را دیدم یک جغد در حال حمله با چنگال در یک سنجاب.

Moe جامعی یک عکس از این پرنده بر روی تلفن همراه خود را و ارسال آن به هایدی هیوز از Agassiz Audubon Society.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جغد کوچک بود بنابراین Moe فکر کردم این یک شمال را دیدم-تیز کردن جغد, کوچکترین جغد دیده می شود در دره رودخانه سرخ و اندازه گیری در حدود 7 اینچ.

“این نیست که شمال را دیدم-تیز کردن اما این یکی از بستگان نزدیک” هیوز گفت: تایید این پرنده به عنوان یک boreal جغد.

هیوز گفت: آخرین بار او را دیدم یک boreal جغد بود هفت سال پیش در ژانویه نشسته بر روی یک دسته هیزم در Audubon مرکز.

به عنوان نام نشان می دهد, boreal جغدها بومی جنگل های شمال. با توجه به وزارت منابع طبیعی مینه سوتا, boreal جغدها اندازه گیری 9 تا 10 اینچ طول و لانه در یوگسلاوی مینه سوتا است.

کوچک خوردن جغدها عمدتا جوندگان و بیشتر شکار در شب به طوری که آنها به ندرت دیده می شود DNR سایت متحده است. اولین گزارش از یک boreal جغد تودرتو در مینه سوتا رخ داده در سال 1978 DNR گفت: حتی در شمال مینه سوتا آنها مشترک نیست.

“شمال شرقی مینه سوتا و دلوت منطقه معمولا به مراتب بیشتر رؤیت از ما که تا کنون و تنها گاهی اوقات می کند یکی سرگردان به داکوتای شمالی” Lambeth روز دوشنبه گفت:. رویت سیگنال می تواند “فوران” او گفت: “یک رویداد است که در آن پرندگان به ندرت دیده می شود در یک منطقه داده شده به طور ناگهانی نشان می دهد تا در اعداد است. چنین irruptions معمولا رانده شده توسط یک کمبود مواد غذایی بومی خود را در محدوده به نظر می رسد اتفاق می افتد در مورد هر چهار سال یا بیشتر, Lambeth گفت.

“این می تواند باشد که این است که قبل از شروع عملیات یکی دیگر از فوران سال,” Lambeth گفت. “این کاملا یک حدس از طرف من بر اساس آنچه که من خوانده ام در گذشته”

Lambeth در بعد از ظهر یکشنبه میزبان یک پیاده روی در Greenway برای هر کسی که علاقه مند به دیدن جغد. حدود 25 نفر نشان داد و قادر به دیدن جغد, Lambeth گفت. Birders آمد از عنوان دور به عنوان فارگو, Williston, جیمز تاون و استنلی بعد از دیدن گزارش رویت در رسانه های اجتماعی, Lambeth گفت. هر کس رعایت اجتماعی-فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری در طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم ما یک کار خیلی خوب از که — من امیدوارم که ما انجام دادیم” Lambeth گفت. “ما نمی های تجهیزات و هیچ handshakes هیچ آغوش — (مردم) از هم جدا نگه داشتن.”

Lambeth بازگشت به سایت صبح روز دوشنبه و گفت: هیچ نشانه ای از جغد.

“که به نوعی برای boreals — آنها شناخته شده سرگردان و آنها به ندرت در همان محل بیش از یک روز و گاهی دو” Lambeth گفت. “آنها را نشان نمی دهد و وفاداری به یک سایت غوغا و در واقع آنها احتمالا فقط حرکت در برخی از راه دور به جای دیگر.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوهپیمایی فرصت ها و فعالیت های در امتداد رودخانه سرخ Greenway و در جای دیگر در این منطقه در دسترس است http://grandcitiesbirdclub.weebly.com.

Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>