فرصت عالی برای هند هاکی به تکرار تاریخ در توکیو: Harbinder

BHUBANESWAR, 18/10/2019: هند هاکی مردان کاپیتان تیم Manpreet سینگ و زنان کاپیتان تیم Rani Rampal می دهد عکس در برخواهد داشت به رسانه ها در تیم خود بازیکن اعلام پیش از المپیک مقدماتی مسابقات در Bhubaneswar. عکس: Biswaranjan تار و مار

دهلی نو : آخرین زمان بازی های المپیک اتفاق افتاده در توکیو Harbinder سینگ متوجه او رویای برنده شدن یک طلا و سابق هند هاکی مرکز رو به جلو امیدوار است که Manpreet سینگ و مردان خود را از نو خلق کردن تاریخچه زمانی که ژاپنی ها شهر میزبان بازی های سال آینده است.
هندی هاکی دارای تاریخ غنی در بازی های المپیک پس از برنده بی سابقه ای هشت مدال طلا علاوه بر یک نقره و دو مدال برنز.
اما هند آخرین موفقیت در quadrennial رویداد آمد 40 سال پیش در بازی های المپیک مسکو در سال 1980 جایی که آنها برنده گذشته خود هشت مدال طلا.
سینگ که او نیز موفق به کسب مدال برنز در سال 1968 مکزیک بازی و 1972 مونیخ بازی جدا از آرزو طلا در سال 1964 بازی ها گفت: سال آینده بازیهای المپیک فرصتی است برای تیم هند برای دوباره رسیدن به بالاترین افتخار.
“در حال حاضر پس از گذشت بیش از نیم قرن از بازی های المپیک است که دوباره در حال وقوع در توکیو که در آن من تو را دیدم من در رویا به حقیقت می پیوندند با تیم برنده مدال طلا و” 77 ساله نوشت: در یک ستون برای هاکی هند (سلام).
“من احساس می کنم این امر می تواند یک فرصت بزرگ برای تیم ما به تکرار این تاریخ در همان محل توسط برنده یک مدال طلا و آن را به عنوان به یاد ماندنی را به عنوان آن را برای ما در سال 1964.”
سینگ که او نیز موفق به کسب یک طلا و یک نقره در بازی های آسیایی در سال 1966 و 1970 نیز به یاد می آورد اکتان بالا اجلاس برخورد در برابر پاکستان در توکیو بازی.
“این یک بازی به یاد ماندنی و بسیار خطر ناک برای من شخصا به خاطر آن بود که اولین بازی های المپیک است. برنده مدال طلا در بازی های المپیک بود و مطمئنا احساس بزرگی” او گفت:.
“این یک زمان نهایی و داوری هشدار داده بود هر دو تیم است که اگر وجود دارد به هر ناپاک در طول این دوره از مسابقه پس از آن بازیکن خواهد بود با توجه به کارت قرمز او را از بازی.”
هند رفت و به فینال پس از ضرب و شتم بلژیک (2-0) و آلمان (1-1 قرعه کشی) اسپانیا (1-1) هنگ کنگ (6-0) مالزی (3-1) و کانادا (3-0) و هلند (2-1) در مسابقات لیگ برتر فوتبال. در نیمه نهایی هند را شکست داد, استرالیا (3-1). (سازمان)

مقاله قبلیMaruti آغاز رزرو برای بنزین نسخه از S-Cross

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>