مرتع خطر آتش سوزی بالا در سراسر داکوتای شمالی امروز

FARGO — همه داکوتای شمالی است که در معرض خطر و یا خطر آتش سوزی برای جمعه, مارس 17 با توجه به خطر آتش سوزی نقشه صادر شده توسط Missoula, آتش, علوم آزمایشگاهی.

در ضمن خطر آتش سوزی نیز در شمال غربی ایالت مینه سوتا و خطر آتش سوزی در حد متوسط است و در غرب و مرکز, مینه سوتا, با توجه به وزارت منابع طبیعی مینه سوتا.

بالا خطر آتش سوزی به معنی خشک و مرده گیاهی را به آسانی مشتعل و آتش سوزی شروع می شود به راحتی از مهمترین علل توجه به انتشار اخبار از داکوتای شمالی خدمات جنگل.

تحت چنین شرایطی مراقب قلم مو و آتش به احتمال زیاد به فرار و آتش به سرعت در حال گسترش. همچنین آتش سوزی ممکن است تبدیل به جدی و دشوار برای کنترل مگر اینکه آنها در حال حمله با موفقیت در حالی که کوچک است.

در مناطق بسیار بالا خطر آتش سوزی, آتش سوزی شروع به راحتی از تمام علل و بلافاصله پس از احتراق آنها را به سرعت در حال گسترش و افزایش سرعت در شدت. نقطه آتش سوزی یک خطر ثابت در چنین شرایط است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آتش خطر رتبه بندی پیش بینی پتانسیل برای غیر کشاورزی مراتع برای حمل آتش. آنها ارائه یک نشانه ای از آتش پتانسیل مراتع از جمله توانایی آتش سوزی به گسترش است.

برای دیدن زمان رایت ممنوع و روزانه خطر آتش سوزی امتیاز نقشه, بررسی NDResponse سایت اینجا و یا بازدید از: https://ndresponse.gov/burn-ban-restrictions-fire-danger-maps.

در سال گذشته 6,302 هکتار گزارش شد که سوخته آتش سوزی در داکوتای شمالی. از 484 wildfires 463 بودند توسط انسان ایجاد می شود و قابل پیشگیری است.

بسیاری از سوزاندن ممنوعیت صادر شده است در غرب و مرکز, North Dakota شهرستان. Cass County و همسایه, North Dakota شهرستان موضوع به ممنوعیت جمعه.

سوزاندن محدودیت نیز در محل برای مناطق مینه سوتا است. برای بسیاری از مینه سوتا از جمله خشت شهرستان و غرب-مرکزی دریاچه های کشور, سوزاندن تلقی محدود DNR که به معنی واريانس مجوز مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>