گرافیک قرار می دهد شاید مینه سوتا بیکاری براده به تاریخی دیدگاه

ST. پل — در اطراف 239,263 کارگران در مینه سوتا برای اعمال نرخ بیکاری از آوریل 16, بیش از اعمال در تمامیت 2019 با توجه به بخش اشتغال و توسعه اقتصادی است.

این چشم انداز مثبت در برنامه های کاربردی برای بیمه آمد و به عنوان مینه سوتا روز دوشنبه گزارش 73 موارد جدید COVID-19 در دولت آوردن این دولت در مجموع به 576 موارد تایید شده. که رقم در نظر گرفته شده است به یک undercount.

وجود دارد 116,438 ادعا می کند در زمینه بیکاری هفته مارس 21.

وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی در یکشنبه 29 مارس صادر راهنمایی برای بیکار Minnesotans به تلو تلو خوردن برنامه های کاربردی بر اساس آخرین شماره خود را به شماره امنیت اجتماعی. مقامات گفتند آنها را تجربه کرده ام یک موج از برنامه های کاربردی است که ضعف مراکز تماس و سند وب سایت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اطلاعات بیشتر در مورد تقاضا برای بیمه بیکاری را می توان در سند وب سایت در https://uimn.org/applicants/ و کسانی که قادر به دسترسی به اینترنت می توانید تماس بگیرید 1-877-898-9090.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>