Grand آسمان جشن پنج سال به نظر می رسد به آینده رشد

از 217 هکتار هوایی بدون سرنشین سیستم های کسب و کار پارک ساخته شده است برای حمایت زیادی از عملیات هواپیماهای بدون سرنشین و ارائه تست و آموزش مرکز به UAS رهبران صنعت و مستاجران نورث روپ گرومن و General Atomics. این کار را از طریق افزایش استفاده از اجاره و استفاده مشترک توافق با چنگال های بزرگ شهرستان و چنگال پایگاه نیروی هوایی. موافقت نامه آورده اند و توجه مثبت به پایه آورده و مسافران کسب و کار به این منطقه است.

در ماه مارس این تسهیلات قرار است میزبان یک نورث روپ گرومن تولید Firebird هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند نقش مهمی در نظارت بر سیل شرایط در بهار.

“ما در حال رفتن به قادر به بازرسی تمام levees از فارگو به چنگال بزرگ را به غرب نسبت Devils Lake” گفت: Grand آسمان جمهور توماس Swoyer جونیور “ما می توانیم بازرسی همه آنها در یک پرواز.”

Swoyer گفت: فایر فاکس قابلیت نظارت بر جاری شدن سیل در خیابان ها و رله که اطلاعات به اولین پاسخ دهندگان و کمک به آنها در پیدا کردن سریع ترین راه برای یک مشکل منطقه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Swoyer گفت: او به دنبال نشان دادن قابلیت های فایر فاکس به منظور آغاز ساخت پایه مشتری برای خدمات خود را. این خدمات می تواند شامل انرژی دارایی بازرسی و شمارش حیات وحش علاوه بر نظارت بر پتانسیل سیل بهار.

“ما باور نکردنی بازده به دست آورده در بازار با تکنولوژی مانند فایر فاکس پر کردن یک جای خالی در صنعت و امکان مقرون به صرفه و جمع آوری داده ها در یک مقیاس گسترده قبلا در دسترس به بازار تجاری فضایی” Swoyer گفت.

تام فورد, دولت, روابط, مدیر, برای, Grand Forks, شهرستان, نظارت و اجاره با بزرگ آسمان است. او را سریع به نقطه ای از شایستگی تاسیسات در به تصویر کشیدن این پایگاه هوایی در یک نور مثبت است.

“آن را آورده و ملی به ویژه در منطقه به عنوان دور به عنوان UAS صنعت” فورد گفت. “آن را آورده بزرگتر ویژه در گرند فرک پایگاه نیروی هوایی به عنوان دور به عنوان (وزارت دفاع) در سطح پس از آن واقعا یک تاثیر بزرگ در منطقه است.”

که تاثیر منجر به افزایش مسافران کسب و کار به این منطقه است. بیش از 600 کارآموزان و جلسه مسئولین باید در بازدید از این منطقه که منجر به 19 میلیون دلار در فعالیت های اقتصادی با توجه به آزادی مطبوعات از بزرگ آسمان است.

“چرا که شما باید آن دسته از مردمی که به شهر می آیند و آنها در حال گذراندن زمان در اتاق های هتل و آنها در حال خرید در جامعه ما گفت:” فورد.

Swoyer وجود دارد گفت: مستاجران صف انتظار برای استفاده از یک ساختمان جدید در بزرگ آسمان است. این مرکز به نام چند مستاجر 1 ساختمان و ساخت و ساز گفت: برنامه ریزی شده است برای تکمیل در ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است. Swoyer کاهش یافته است به می گویند که مستاجران جدید هستند.

“من نمی توانم فاش که کسانی که هنوز” او گفت:. “هنگامی که سخت دیوار در خارج و شما شروع به دیدن نشانه های خود را بر روی دیوار شما شروع به می دانم که در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان