چنگال زن ترویج تی شرت کمپین برای حمایت از تئاتر محلی شرکت

Chabai-بوکر مشغول به کار پاره وقت به عنوان مرحله مدیر تئاتر شرکت های وابسته به امپراتوری مرکز هنر و آتش سالن تئاتر. به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی و ممنوعیت تجمعات عمومی هر دو شرکت مجبور به لغو یا به تعویق انداختن حوادث.

او طراحی و بازاریابی است یک تی شرت — یکی برای گرند فرک (“I (heart) GF”) و یکی برای East Grand Forks (“I (heart) EGF”) — با سود رفتن به تئاتر شرکت. سفارشات آنلاین به علت چهار شنبه, آوریل 1 — و ممکن است قرار داده شده تا نیمه شب.

“ما رویداد محلی مبتنی بر کسب و کار در حال مبارزه” Chabai-بوکر گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“و آن را مانند ما می توانید انجام دهید “takeout’ پخش یا چیزی شبیه به آن,” او گفت: مراجعه به رستوران ها که ارائه انتخاب کنید تا سفارشات به شناور باقی می ماند در حالی که در خانه ناهار خوری ممنوع است. “(تئاتر شرکت) فقط تعطیل به طور کامل به طوری که تنها چیزی که من می توانم از فکر می کنم برای آوردن پول به تئاتر است که برای انجام جمع آوری کمک شبیه به این.”

طرح های خود را چاپ شده بر روی لباسهای دیگر بیش از حد و فروش آنلاین توسط شرکت اتش با سود تقسیم می شود به طور مساوی بین امپراتوری تئاتر شرکت و بیشتر Grand Forks جامعه تئاتر شرکت — مرحله ی دوم نشان می دهد که در آتش هال.

مشتریان ممکن است را انتخاب کنید, تی شرت, پیراهن بیس بال و گردن خدمه ژاکت. اندازه های کودکان در تی شرت و پیراهن بیس بال نیز در دسترس هستند.

پس از مارس 1, پوشاک چاپ خواهد شد و فرستاده شده به طور مستقیم به مشتری نتیجه از بین بردن پردازش های غیر ضروری. به جز برای اولین بار نام خریدار و در این مورد دستور داده Chabai-بوکر را دریافت نمی هر گونه اطلاعات مربوط به مشتری ،

حدود 55 تی شرت, فروش برای $20 در هر دستور داده شده است تا کنون او گفت:.

درآمد از دست رفته

پس از حرکت از وینیپگ در ژانویه 2018, Chabai-بوکر شده است “غرق چقدر عشق وجود دارد برای این شهر کوچک به خصوص در کوچک ما, تئاتر, جامعه,” او گفت:. “و در یک صنعت که در آن شما نیاز به فروش بلیط برای زنده ماندن (تئاتر) نیاز به کمک ما بیش از همیشه است.”

او شروع به کار به عنوان مرحله مدیر برای یک آتش سوزی سالن تولید در پاییز سال 2018 و ادامه داد: در این ظرفیت تقریبا در هر نشان می دهد که فصل. او مرحله اول-مدیریت و کار با امپراتوری تئاتر شرکت بود که تابستان سال گذشته, کمدی, “از نظر قانونی ورزش.”

ایده برای استفاده از تی شرت به عنوان یک ابزار مالی تکامل از نقش خود به عنوان مرحله manager.

“برای هر تولید من انجام داده ام در امپراتوری i’ve done بازیگران پیراهن” گفت: Chabai-بوکر که تا زمانی که به تازگی استخدام شده است تمام وقت به عنوان یک طراح گرافیک.

“من فکر انجام یک بازیگران پیراهن برای” پاف ” اما چیزی به من گفت که به عقب نگه دارید و ما به پایان رسید تا بودن لغو شد.”

در محل از بازیگران پیراهن که شامل نمایش نام و تاریخ: “من تا به حال این ایده را به آن را بیشتر جهانی به طوری که راه آن خواهد بود مورد علاقه بیشتر مردم در خارج از بازیگران” او گفت:.

او آگاه بود از اتش شرکت و خدمات آن به دلیل او تا به حال خریداری یک تی شرت از شرکت در گذشته به حمایت از بازیگران صندوق. شرکت نگه می دارد و بخشی از قیمت فروش; باقی مانده می رود به تئاتر محلی شرکت.

تا همه گیر nixed گروه تجمعات Chabai-بوکر و امپراتوری تئاتر شرکت مشغول به کار بودند در “پاف و یا هفت به طور فزاینده ای پر حادثه سال در یک مدرسه سحر و جادو و سحر و جادو” است که تعیین شده بود در ابتدا به اجرای سه تعطیلات آخر هفته و این ماه و سپس دوباره برای اواخر ماه مه.

در زمان مفتخر روح “نشان می دهد باید در” بازیگران بودند شجاعانه تمرین از طریق ویدئو کنفرانس تحت سرپرستی امی Driscoll.

در اواسط ماه آوریل هر چند این تصمیم به لغو نشان می دهد.

“من از دست داده است و نه در تمرین” Chabai-بوکر گفت. این که آیا آن را به از سرگیری تولید بعد نامشخص است.

“احساس می کند به طوری عجیب و غریب’

“من از دست این تئاتر بسیار,” او گفت:. “پس من شروع مرحله مدیریت من در واقع هرگز متوقف شد. من حدس می زنم آن بوده است بیش از یک ماه از من بوده ام به تئاتر آن را فقط احساس می کند به طوری عجیب و غریب در خانه باشد و نه باید که حس جامعه است. خارج از شوهر من و سگ من همه چیز من در زندگی در گرند فرک من مدیون به تئاتر است.”

“همه از دوستان من هستند و از تئاتر و حمایت از آنها را,” او گفت:. “من خواهد بود نه شخص من هستم امروز من قطعا نمی خواهد انجام این کار, مبارزات انتخاباتی, اگر من نیست که چنین ارتباط قوی به تئاتر و مردم وجود دارد.”

Chabai-بوکر نگران است که رفتن به تئاتر خواهد بود در میان آخرین فعالیتهای عمومی به بازگشایی زمانی که اقتصاد در حال حرکت دوباره.

“آن خواهید بود یک گروه بزرگی از مردم در یک فضای محدود برای دو ساعت یا بیشتر. و این که احتمالا یکی از آخرین چیزهایی است که مردم تمایل به انجام,” او گفت:. “بنابراین ما قطعا می خواهید به خلاق در چگونه ما می آیند-شاید فراموش کوچکتر بازی و فضای همه از هم جدا در مخاطبان بیشتر و یا چیزی شبیه به آن.”

“تئاتر و هنر یکی از چیزهایی که مردم را هم از لحاظ معنوی بیشتر و پس از آن یکی از چیزهایی که ما نیاز به” او گفت:, “اما چگونه ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به فضا راه آن است که قطعا مدتی طول خواهد کشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>