چنگال بزرگ Simplot گیاه کاهش درخواست برای توده coronavirus تست

GRAND FORKS — عمده هدف برای coronavirus تست در گرند فرک پنج شنبه, آوریل 23, بود, برای, ترین, بخش, بدون نشان می دهد.

J. R. Simplot شرکت کارخانه فرآوری سیب زمینی در گرند فرک دو هفته تعطیل پنج شنبه برای تمیز کردن که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آینده. اما تمیز کردم منتقل شد تا پس از دو پیمانکاران مستقل با دسترسی به بوته آزمایش مثبت برای COVID-19.

این شهرستان می خواستم برای دیدن اگر وجود دارد می تواند بیشتر موارد داخل, اما این ایده را نه به عنوان برنامه ریزی شده.

هلنه Logbo یکی از بیش از 700 نفر تست شده برای coronavirus در Alerus مرکز پنج شنبه. او با این نسخهها کار در LM باد که در آن بیش از 70 شرکت 900 کارکنان باید آزمایش مثبت است.

“بهتر است برای مردم به بررسی خود را به طوری که آنها می تواند بیشتر احتیاط,” او گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

افراد مورد آزمایش در طول هفته گذشته توده تست LM قدرت باد کارکنان و خانواده و دوستان خود را دعوت شدند در بخشی از این آخرین تست همراه با پاسخ اول در این شهرستان است.

حتی اگر وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از coronavirus میان Simplot کارگران این شهرستان می خواستم برای تست یک نمونه بزرگ از نزدیک به 400 نفر از کارکنان برای جلوگیری از شیوع شبیه به یک در LM باد. اما Simplot کاهش یافته و آزمون.

“که به نظر می رسد لو لو می در سراسر کشور — کسانی که در کارخانه های بزرگ با تعداد زیادی از کارکنان گفت:” شهر از چنگال سخنگوی جان Bernstrom. “این ناامید کننده است (که در آنها شرکت نمی کنند) اما شما رفتن در مورد روز خود را; آنها که انتخاب شده است.”

یک سخنگوی این شرکت گفت: Simplot پشتیبانی از بیشتر تلاش های تست اما این امکان را به شرکت می کنند چرا که آنها مشغول خاموش کردن.

“ما فقط آگاهی از این رویداد دیروز و قادر به برقراری ارتباط به کارکنان” سخنگوی گفت. “ما همچنین می دانیم که در دسترس بودن تست ممکن است محدود شود و ترجیح می دهند این فوری تست در دسترس به جامعه گسترده تر”.

شهرستان اذعان به اطلاع کوتاه گفت: طرح توسط شهرستان و دولت در بخش بهداشت و درمان شد و نه نهایی تا اواخر بعد از ظهر چهارشنبه.

با توجه به گزارش های رسانه ها در مورد تست تعدادی از Simplot کارکنان را نشان می دهد و تست شده است. با صدها نفر از اضافی تست این شهرستان پس از آن باز تست به همه LM کارمندان هلنه Logbo, که گفت که او خواهد بود عصبی به صورت دو بعدی یا سه روز به عنوان او منتظر شنیدن نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>