Grand Forks, مدرسه, مدیره دریافت به روز رسانی در آموزش از راه دور طرح در مدرسه بسته شدن

این طرح با توجه توسط جمعه, مارس 27 به دولت در بخش آموزش عمومی گفت: سرپرست تری برنر.

با توجه به این فرماندار تصمیم, تمام, منطقه, مدارس تعطیل هستند بنابراین تنها کارکنان مجاز به ورود به ساختمان گفت: دانشیار سرپرست Jody Thompson.

در علاوه بر این به توسعه آموزش از راه دور طرح اعضای هیات متمرکز دانشجو فن آوری و دستگاه استقرار این هفته تامپسون گفت.

مدارس در حال آماده سازی برای توزیع Chromebook رایانه برای دانش آموزان در کلاس سوم و بالاتر است. چهار شنبه, مارس 25 از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر را ببینید توزیع در مدارس ابتدایی به عنوان ستاد استقبال پدر و مادر در یک درایو از طریق محل سکونت خود را دریافت کنید نام دانشجو و رادیو است که نام کسی در داخل مدرسه که تحویل مواد به پدر و مادر وسیله نقلیه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یک عملیات مشابه برای دانش آموزان متوسط و بالا را دیگر تامپسون گفت.

معلمان در حال شناسایی ضروری اولویت آموزش استانداردها و وسیله ای برای دانش آموزان برای رسیدن به این استانداردها از طریق آموزش از راه دور گفت: کاترین Gillach دستیار سرپرست.

منطقه دستور داده است تا “صدها نفر از نقاط داغ در تا حد زیادی کاهش می یابد, نرخ و یا” از Midcontinent ارتباطات برای پر کردن شکاف برای خانواده های نیازمند, او گفت:.

در حالی که دانش آموزان و پدر و مادر ممکن است احساس اضطراب در مورد چگونه مدرسه را ادامه خواهد داد به تابع “ما امیدوار به فضل و امید” را به عنوان منطقه کار می کند از طریق این فرایند Gillach گفت که او نگران “مردم انتظار دارند کمال درست کردن ساقه (اما) ما در حال ساخت این کشتی به عنوان ما در حال قایقرانی در آن است.”

در یک مربوط به اقدام هیئت مدیره مدرسه رای دادند به اتفاق آرا به اعطای سرپرست تری برنر اورژانس قدرت به عنوان مشخص شده توسط داکوتای شمالی, مدرسه, مدیره انجمن. اقدام به سرپرست طول و عرض جغرافیایی برای آماده سازی و ارائه آموزش از راه دور برنامه ریزی برای مثال بدون ارائه آن به هیئت مدیره مدرسه.

“طرح ما این است که با توجه جمعه. هیئت مدیره را برآورده نمی دوباره تا مارس 14,” او گفت:.

در پیوند با رژیم صهیونیستی است. بورگوم برگزاری یک کنفرانس با تمام هیئت مدیره مدرسه رئیس جمهور سهشنبه, مارس 24 گفت: لایحه Palmiscno, مدرسه, مدیره, رئیس جمهور. او قادر به شرکت اما خواسته هیئت مدیره, معاون رئیس جمهور, کهربا, فلین به نمایندگی از هیئت مدیره.

موضوعات شامل مسائل مالی و مدرسه روز فرماندار بخشوده تا کنون Palmiscno گفت.

به عنوان خدمات عمومی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هرالد باز کرده است این داستان به همه خوانندگان بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>