چنگال بزرگ جمهوری خواه استیو Vetter اعلام حضور در انتخابات مجدد برای قانونگذاری ایالتی

دولت و مجلس از چنگال بزرگ اعلام کرده است پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد به دولت و مجلس نمایندگان.

استیو Vetter, R-چنگال بزرگ نشان دهنده منطقه 18, منطقه ای که تقریبا شامل مرکز شهر ساری و شمال چنگال بزرگ از رودخانه سرخ به چنگال پایگاه نیروی هوایی.

Vetter شده است در این خانه گذشته دو جلسه قوه مقننه است.

“در چهار سال گذشته, ما را ساخته اند پیشرفت های بزرگی در تضمین داکوتای شمالی است که در مسیر درست” Vetter در بیانیه ای گفت: ارسال به هرالد. او گفت که او درگیر شده است در “ساخت مشترک-حس اصلاحات به شدت مورد نیاز در سراسر کشور ما در زمینه بهداشت و درمان جانبازان حمایت و حقوق مالکیت است.”

Vetter بود در میان کسانی که سخت تحت فشار قرار دادند در قانون برای بهبود زندگی در کشور برای کسانی که با نظامی پس زمینه. او نخست حامی HB 1053 اجازه داده است که معافیت های مالیاتی حقوق بازنشستگی برای جانبازان. او گفت: این یک موضوع بود که تحت بررسی برای سال اما موفق به افزایش قابل توجهی پشتیبان گیری.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به عنوان گزارش در آن زمان این موضوع مهم است زیرا داکوتای شمالی در یک نقطه ضعف به کشورهای دیگر که ارائه معافیت. بسیاری از بازدید آن را به عنوان یک کیفیت زندگی موضوع برای جانبازان که انتخاب می کنید به زندگی می کنند در داکوتای شمالی.

“آنچه در آن واقعا پایین آمد به تداوم” او در بیانیه ای گفت:. “در حالی که این لایحه گرفته اند ممکن است سال به تصویب ما آن را انجام می شود. و در انجام این کار, من با ارسال یک پیام است که شما نمی تواند چشم پوشی از استیو Vetter و شما نمی توانید نادیده بگیرد داکوتای شمالی جانبازان است.”

Vetter نیز با تمرکز بر دسترسی به ماری جوانا پزشکی. او گفت که پس از منطقه 18 اکثریت رای دادند در حمایت از ماری جوانا پزشکی, دسترسی به او کمک با صورتحساب طراحی شده برای اجازه می دهد تا آن را به قانون تبدیل شود. برای او به رسمیت شناخته شده توسط قانونی ND و دیگر ماری جوانا پزشکی, گروه پشتیبانی.

او همچنین تحت فشار قرار دادند قانون برای حفاظت از فرد صاحب ملک و حقوق گفت: او را ادامه خواهد داد که تلاش اگر انتخاب شود.

Vetter ازدواج کرده است و با این نسخهها کار به عنوان یک گواهی مسکونی ارزیاب در گرند فرک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>