چنگال پلیس با هدف نگه داشتن بیمار روانی مردم از زندان

زمانی که او وارد این بخش در سال 2017 به عنوان بخش بی خانمان رابط او به سرعت متوجه شدم که او تا به حال دو گزینه برای مقابله با چنین افرادی: اگر آنها در خارج از, او می تواند آنها را به Northlands ماموریت نجات, و یا اگر آنها تا به حال مرتکب جرم – او می تواند آنها را به زندان.

“تاپیک رو به یک راه حل بهتر از هر تماس برای یک Altru آمبولانس مصرف آنها را به زندان و یا مصرف آنها را به ماموریت” اونیل گفت. “و پس از آن زمانی که من شروع به یادگیری در مورد فرصت های مختلف و سازمان های مختلف در گرند فرک. آن هم از نوع باز کردن جهان از امکانات.”

اونیل که پس از جذب وزارت بهداشت روانی رابط موقعیت در حال حاضر با این نسخهها کار با ده ها تن از شرکای اجتماعی از جمله خدمات اجتماعی بیمارستان و سلامت روانی مسائل کمیته راهبری. او گفت تیم خود را اغلب در برخورد با مانع – مانند زمان انتظار برای ارائه خدمات و یا بیمارستان با هیچ جای خالی – که بارها مطرح شده و چالش برای جامعه گسترده تر.

“حتی اگر ما را بیشتر بیمارستان ها بیشتر اتاق در طبقه چهارم بیشتر مددکاران اجتماعی من فکر نمی کنم ما هرگز به اندازه کافی” او گفت:. “من معتقدم جامعه بزرگ خواهد بود بسیار شگفت زده به می دانم که چگونه بسیاری از مردم رنج می برند از این نوع شرایط است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به عنوان وزارت بهداشت روانی ارتباط اونیل بازسازی این برنامه با اعتقاد به این که بیمار روانی مردم تعلق ندارد در زندان است.

“زندان به آنها کمک کند” او گفت:. “آن را نمی کند زندگی خود را بهتر. بنابراین من فکر می کنم ما بزرگترین مشکل این است که آیا ما چوب برخی از این مردم ؟ که در آن ما آنها را دریافت کنید ؟ شما می دانید که آنها می توانند زندگی خود را به جای زندان است. که ما بزرگترین مانع وجود دارد.”

اونیل با این نسخهها کار با یک تیم از دو نفر دیگر از ماموران لباس شخصی برای کمک به اتصال چنگال بزرگ ساکنان با سلامت روان منابع آنها نیاز دارید. او گفت: آنها باید این روند را به یک علم – هنگامی که افسران گشت برخورد کسی که اقدام غیرعقلانی که آیا با دست زدن به یک وضعیت ضعیف یا صحبت کردن با خود, به عنوان مثال, افسران نوشتن غیر جنایی گزارش و با تصویب آن را به اونیل و تیم خود را.

اگر یک مورد تلقی اورژانس او را به یک سفر به خانه فرد است. اگر آن را غیر اورژانس او را به تلاش برای ایجاد ارتباط با آن شخص و یا یک عضو خانواده از طریق تلفن.

او گفت که این برنامه به طور رسمی آغاز شد در آن زمان ساختار در مارس 2018 اما مورد اول آنها در ژانویه سال 2018 است. از آنجا که او گفت: افسران گشت متوجه شده اند که با در نظر گرفتن زمان به کسی که روانی مراقبت از آنها نیاز به کاهش حجم کار خود را در دراز مدت.

“ما فقط پرتاب کردن یک نام – ما به شما می گویند دبورا” او گفت: “آنها متوجه ما نیست که برای مقابله با دبورا 20 بار در این هفته ما در برخورد با او هنگامی که او انجام شده است بهتر است. آنها شروع به درک, گاو مقدس اگر این افراد کمک آنها نیاز آنها دیگر در رادار ما. آنها خوب است.”

اما اونیل گفت: روند اغلب می کند پایان ندارد وجود دارد.

“ما باید یک مرد جوان – اجازه دهید او را جف. جف به حال بسیار بد اجرا با ما افسران پلیس به دلیل وابستگی به مواد شیمیایی است که تقریبا تبدیل به یک استفاده-از-نیروی وضعیت” اونیل گفت. “و در حال حاضر جف راحت به اندازه کافی صحبت کردن به من که زمانی که او شروع می شود با داشتن یک زمان سخت او را در تماس با دفتر من خط و جف و من به بحث در مورد چگونه ما دریافت از طریق امروز ؟ چگونه ما می رویم به دریافت از طریق این ؟ و ما حتی رفتن به دیدار جف او را برای ناهار او را برای سوار شدن هر چه به ذهن خود را راست. بنابراین ما شاهد یک اعتماد ساخته شده است در جامعه ای که ما در اینجا به شما صدمه دیده است ما در اینجا به شما را به زندان و یا زندگی خود را خراب کردن.

“ما اینجا هستیم تا به شما کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>