Grand Forks داروخانه ها اجرا پایین در ماسک صورت ضد عفونی کننده دست بیش از coronavirus نگرانی

یک بطری از ضد عفونی کننده دست نشست روی قفسه دیوار مرکز پزشکی در گرند فرک در صبح روز چهار شنبه, مارس 4. نشانه های زیر بطری اظهار داشت: وجود یک حد دو هر مشتری. کارکنان داروخانه گفت: آنها قادر به نظم بیشتر. همین وضعیت بازی در منطقه دیگر داروخانه ها, که در آن کارکنان نیز گزارش داد مقادیر محدود از منابع ،

“ما زد در روز سه شنبه یا چهارشنبه هفته گذشته گفت:” Rollin Wiger یک داروساز در دیوار مرکز پزشکی در جنوب خیابان واشنگتن در گرند فرک. “ما می تواند هر چیزی را پر. وجود دارد هر چیزی در دسترس از طریق ما عمده فروشان.”

وقتی پرسیده شد که اگر این وضعیت بود که پر از شکوفه Wiger گفت: “من فکر می کنم بسیاری از وحشت که قرار داده شده است به همه چیز اما گفته شده که این قابل توجه است.”

یک مسئله این است که چگونه موثر ماسک می تواند در برابر بیماری است. Wiger گفت: در درک خود را از وضعیت, ماسک, نیست, یک راه موثر برای جلوگیری از انقباض COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس هر چند آنها می تواند مفید باشد برای کسی که بیمار است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“اگر من آلوده و شما آن را انجام نمی, شما خوب به یک ماسک او گفت:” نگرانی که مردم خریداری شده که ماسک لزوما افرادی که به آنها نیاز دارید.

سامانتا باک مدیر در آغوش داروخانه در 32 خیابان جنوبی گفت: کسب و کار شده است از ماسک صورت برای مدتی هر چند او هنوز هم تا به برخی از ضد عفونی کننده دست در انبار. مانند دیوار مرکز پزشکی او قادر به نظم بیشتر در حال حاضر.

“رسانه ها اگر آن را می گوید یک چیز و سپس همه را به خرید ماسک” باک گفت.

Wiger گفت: در صورت عدم ضد عفونی کننده دست مردم می توانند با استفاده از دستمال مرطوب الکل. خوب قدیمی از مد افتاده شستن دست نیز کار می کند.

“مطمئن شوید که شما شستن به اندازه کافی بلند 20 یا 30 ثانیه و یا هر آنچه که” او گفت:. “نه پنج. نه شستشو روش.'”

Coronavirus پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته و مسئول بیماری تنفسی به نام COVID-19. اطلاعات موجود در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات وب سایت شده اند وجود دارد از 80 مورد در کشور و در نتیجه نه مرگ. سیزده ایالت موارد گزارش شده از این بیماری است. بسیاری از موارد یافت شده در سواحل شرق و غرب.

شده اند وجود دارد موارد گزارش شده در داکوتای شمالی, اگر وزارت خارجه از مقامات وزارت بهداشت در حال نظارت دو نفر به علائم. این عدد از 15 که قبلا تحت نظارت و پاک با توجه به مارکوس لی اضطراری آمادگی هماهنگ با چنگال بزرگ بهداشت عمومی. لی به روز رسانی در بیماری شنبه شب در گرند فرک شهرستان کمیسیون جلسه به طور منظم.

ژان Drewlo یک گواهی تکنسین داروخانه در, الهام بخش داروخانه در مرکز شهر ساری گفت: داروخانه ها را حمل می کند ضد عفونی کننده دست هر چند کارکنان آن را در دسترس برای مشتریان به استفاده از زمانی که آنها می آیند. الهام بخش داروسازی نیز از ماسک. او گفت که او آن را باور نمی شد لازم به سهام تا در ضد عفونی کننده دست.

“فقط به شستن دست های خود را” Drewlo گفت. “من می دانم که آنها خشک, اما آن را تا به ارزش آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>