Grand Forks اخبار رو به جلو: قانونی در مبارزات بالاتر اد بودجه coronavirus و زندان

به عنوان مبارزات انتخاباتی شروع فصل گرما تا هرالد خبرنگار سام عید پاک خواهد شد نگاهی به هزینه های مربوط به در حال اجرا یک دولت محلی مقننه مبارزه است.

2020 وعده داده می شود بسیار ساکت تر سیاسی سال در داکوتای شمالی از سال 2018 شد با رقابت سنای آمریکا نژاد سونامی سیاسی توجه و صرف—بصورتی پایدار و محکم در گذشته است. اما هزینه های در حال اجرا برای داکوتای شمالی مقننه به نظر می رسد به طور خزنده به سمت بالا و هرالد را کشف مالی مبارزات انتخاباتی داده ها برای پیدا کردن که چرا و چه نوع از مبارزات انتخاباتی اهالی داکوتای شمالی می توانید انتظار برای دیدن در ماه های آینده.

خبرنگار سیدنی Mook را به شیرجه رفتن عمیق در امکان یک آموزش عالی صندوق تثبیت برای داکوتای شمالی دانشگاه سیستم.

داکوتای شمالی دانشگاه سیستم مواجه عمیق کاهش بودجه بیش از گذشته چند bienniums و در نتیجه کاهش به صدها نفر از اعضای هیات علمی و کارکنان و قرار دادن در معرض خطر برنامه به معنای کمک به دولت نیروی کار است.

این نوع اختلال است که چرا سیستم پیشنهاد داکوتای شمالی مقننه ایجاد آموزش عالی صندوق تثبیت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اگر از آن می آید به ثمر بالاتر آموزش و پرورش صندوق تثبیت خواهد بود شبیه به صندوق تثبیت که برای دولت K-12 سیستم یک مکانیسم است که وجود دارد خواهد بود اگر و هنگامی که اقتصاد داکوتای شمالی بازدید یک دست انداز در جاده ها است. Hagerott گفت: این صندوق تنها می تواند دسترسی به پوشش بودجه کاهش و که کسانی که دلار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از برنامه های انعطاف پذیری هیات و موفقیت دانش آموز در طول دولت کمبود بودجه.

به علاوه به عنوان نگرانی های اطراف COVID-19 ادامه به توقف رویدادهای ورزشی و تجمع جرم در سراسر کشور به گزارش خبرنگار هانا شرلی را به ما بدهید با یک نگاه به آنچه در زندان های محلی انجام می دهند در پاسخ.

به دنبال این داستان آنلاین و در چاپ روز شنبه و یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>