چنگال بزرگ مرد عظیم برف قلعه است یک راه برای در آغوش زمستان’

“من فکر می کنم ما نیاز داریم که سیب زمینی سوسیس,” او گفت: به مایک پترسون, یک دوست قدیمی که صرف بخشی از شنبه, فوریه. 20, حلق آویز کردن در برف قلعه اوکانر حک شده از یک ملاحظه snowbank در خارج از آپارتمان او سهام با همسر خود نزدیکی مرکز شهر ساری.

قلعه — که او تا به نام نه حتی شاید بیش از حد-در-این-حلقه بینی و عبارات مانند “انسان غار” گاهی اوقات اطراف انداخته بودند بزرگم نسخه از زمستان دوران کودکی گیره. تقریبا برابر با بخش کلبه اسکیموها, rec اتاق و فضای باز خانه دور از خانه, مدرسه ابتدایی معلم ورزشی ایجاد یک کوره کوچک ومحصور به فروشگاه مواد غذایی قرار داده است که کوره و یک نیمکت ساخته شده از برف برای نوشیدن آبجو و گفتن داستان. مشعل ماورا در یک “اتاق” و شمع به دیگر بازیگران گرم مثل نور سوسو نور بر روی دیوار.

اوکانر 50 گفت: او با استفاده از به توخالی از ریش برف به قلعه در زادگاه خود از پورتال داکوتای شمالی.

“اما چیزی شبیه به این گفت:” هرالد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این نتیجه از یک شب حدود یک ماه پیش زمانی که اوکانر به دنبال یک تمرین شروع به کندن برف به جای هدف قرار دادن دوچرخه ثابت در داخل آپارتمان. در آن زمان چهار تا پنج ساعت به توخالی کردن snowpile و او تا به حال تعداد انگشت شماری از دوستان بیش از.

“من دور منفجر شد,” پترسون گفت. پنج شنبه دوم او مراجعه کنید.

اوکانر دیرین outdoorsman که دوست دارد به اتومبیل برفی snowshoe و سراشیبی اسکی گفت: او قصد دارد به خواب در قلعه خود را. او و پترسون, 36, ممکن است سفارش پیتزا دفعه بعد آنها با هم وجود دارد.

“این یک راه برای در آغوش زمستان” اوکانر گفت. “در غیر این صورت من می خواهم به نشستن در داخل شاید تماشای Netflix به جای نشستن در خارج از گفتن داستان با دوستان من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>