چنگال بزرگ مرد در تلاش برای اعمال بیکاری بدون دسترسی به اینترنت

GRAND FORKS — میلیون ها نفر از آمریکایی ها باید کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته های اخیر به عنوان کسب و کار به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

اما برای برادلی پترسون یک کارمند در گرند فرک پرکینز که خود را از دست داد که این رستوران به طور موقت تعطیل اتصال با منابع شده است یک مبارزه بدون کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت.

“من واقعا نمی توانم صحبت کردن با یک انسان و یا هر چیزی که او گفت:” توضیح مشکل خود را رسیدن به وضعیت بیکاری تدریس خصوصی در خانه با توجه به حجم زیادی از تماس های تلفنی. “آنها نمی توانند صحبت کردن با کسی به آنها بگویید که چه خبر است.”

پترسون گفت: او به احتمال زیاد باید یک کار یک بار پرکینز بازگشایی هر چند او نگران چگونه او در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود را و سالم ماندن در هفته آینده و یا ماه.

با کتابخانه های عمومی بسته و COVID-19-با احتیاط دوستان تمایلی به قرض دادن خود لپ تاپ پترسون یافت نمی شود یک راه برای دسترسی به آنلاین بیکاری منابع است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“همه نوع تمایلی,” او گفت:. “حتی پس من لازم نیست که wifi و یا هر چیزی, بنابراین من می خواهم برای رفتن به یک کافه یا یک محل است و همه آنها بسته … این باعث می شود آن را واقعا دشوار است.”

اگر چه شغل خدمات داکوتای شمالی ارائه می دهد یک بیکاری خط تلفن با نمایندگان موجود به راهنمای متقاضیان از طریق فرایند پترسون گفت: مدت زمان انتظار را ساخته اند آن را سخت را برای رسیدن کمک کند.

“من فقط نگه داشته و در محافل رفتن بر روی گوشی, بنابراین من نمی دانم که چگونه به آن را انجام دهد,” او گفت:. “من مطمئن هستم که وجود دارد مردم وجود دارد درست مثل من که فقط به نظر می رسد نمی تواند آن را انجام داده و نمی دانید چه باید بکنید و یا به کجا بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>