چنگال بزرگ مرد به اتهام تجاوز جنسی مورد تجدید نظر به دادگاه عالی ایالت

Rolando رودریگز 40 شروع روند تجدید نظر با یک یادداشت دست نویس به تاریخ Jan. 3 همان روز او موفق به دریافت حکم او. مورد بوده است زمینه با دولت, دادگاه, اما اول تاریخ جلسه هنوز به تنظیم شود.

بیسمارک وکیل لورا کلر Ringsak منصوب شده است به رودریگز مشاور. رودریگز به نمایندگی از خود در دادگاه منطقه. Grand Forks شهرستان دستیار وکیل دولت راشل Egstad خواهد استدلال می کنند دوباره از طرف دولت است.

یک هیئت منصفه در بر داشت رودریگز به جرم ناخالص جنسی اعمال و دزدی و وحشت و خشونت پس از محاکمه در ماه سپتامبر. او در بر داشت و نه گناه از هزینه های اضافی از عمد تداخل با تلفن اضطراری تماس بگیرید.

با توجه به اسناد دادگاه رودریگز لگد در درب آپارتمان از یک چنگال بزرگ اقامت اولیه در 21 مه سال 2018 است. هنگامی که در داخل را مورد ضرب و شتم آپارتمان مستاجر با آنها او تا به حال یک رابطه قبلی و در نتیجه کبودی قرمز, علائم خونریزی و چندین توده مو سست با توجه به استشهاد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

رودریگز اقدام به حمله جنسی به قربانی و تهدید به کشتن با چاقو. با توجه به استشهاد رودریگز شد و سپس منحرف و با یک بوق ماشین خارج قربانی این فرصت را به فرار. او بعد از محققان گفت: او بود که ترس برای زندگی خود و اعتقاد رودریگز در نظر گرفته شده برای کشتن او در اتاق خواب خود را.

ناخالص جنسی تحمیل دریافت کرده است که جدی ترین طبقه بندی امکان انجام آن با حداکثر مجازات حبس ابد بدون آزادی مشروط.

در Jan. 3 رودریگز محکوم شد به 35 سال زندان با 10 سال به حالت تعلیق در علاوه بر این به 10 سال تحت نظارت مشروط بر انتشار. این پنالتی توصیه شده توسط دولت قبل از جمله گزارش تحقیق و تفحص نوشته شده توسط Egstad.

وجود دارد تعدادی از دلایل Egstad توصیه می شود 25 سال حبس با توجه به اسناد دادگاه. او اشاره کرد رودریگز طولانی سابقه کیفری, و این واقعیت که او زندانی شده بود یک ماه قبل از مارس 2018 حمله. او همچنین نوشت که در طول قبل از جمله تحقیقات رودریگز ادعا می شود قربانی و کاهش یافته است به مسئولیت و یا ابراز ندامت برای اقدامات خود را.

اما رودریگز سپتامبر محاکمه شد و تأکید کرد با شهادت است که در تضاد با پرونده های دادگاه. رودریگز ادعا که قربانی ساخته شده و داستان او است. در شهادت او همچنین گفت: هیئت منصفه که او به دروغ محققان در مورد تجاوز جنسی چرا که او عصبانی بود با رودریگز.

یک تماس تلفنی و پست های صوتی بین قربانی و رودریگز در حالی که او در زندانی در گرند فرک شهرستان مرکز تادیبی شده برای هیئت منصفه در دادگاه. در برخی از پیام قربانی ادعا کرد او از گفتن حقیقت گفتن رودریگز “من هیچ دلیلی برای دروغ” اما همچنین به او گفت که او می خواست ناخالص جنسی تحمیل اتهام را رد کرد.

اما در دیگران او عذرخواهی کرد و گفت که او به دروغ پلیس در مورد تجاوز جنسی. او همچنین گفت که او نمی خواست رودریگز به صرف بقیه عمر خود را در زندان است.

پست صوتی از درخواست دادستان به سوال که آیا او دروغ گفتن در شهادت او به منظور حفاظت از رودریگز. هیئت منصفه در نهایت در بر داشت مدارک کافی برای محکوم رودریگز از چهار پنج اتهامات از جمله اتهام تجاوز جنسی.

رودریگز است که در انتظار تاریخ دادگاه بعدی او در ایالتی داکوتای شمالی زندان. او برنامه ریزی شده برای سپتامبر منتشر خواهد شد. 14, 2039.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان