چنگال بزرگ دختران هاکی امید دولت عمق را نشان می دهد این آخر هفته

این KnightRiders ضرب و شتم فارگو شمالی-جنوبی — یکی از سه تیم برتر در دولت — در 20-اسکیت باز در ضربات پنالتی در حالی که شیاطین دریاچه از دست داد و در ضربات پنالتی به فارگو دیویس دولت بالا برنامه که نمی تواند به از دست دادن تمام فصل.

به عنوان ایالتی داکوتای شمالی در مسابقات باز می شود پنج شنبه در فارگو, Grand Forks امیدوار است این نتایج نشان میدهد که شکست فرصت مبارزه.

شماره 5 گرند فرک (11-10-2) نقش شماره 4 Devils Lake (14-8-1) در دولت یک چهارم نهایی در حدود 1:15 بعد از ظهر در کشاورزان اتحادیه عرصه است.

چنگال بزرگ و شیاطین دریاچه تقسیم در طول فصل به طور منظم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این که آیا ما می خواهیم به آن را به عنوان یک نرم افزار یا یک con ما به سرقت رفته و برخی از بازی های بزرگ و نشان داده شده است ما می توانیم در مقابل هر تیمی است, اما ما همچنین از دست بعضی از بازی ها که شاید ما نباید داشته باشد” چنگال بزرگ مربی الکس Hedlund گفت. “ما نیاز به بازی سازگار هاکی. ما می توانید با بسیاری از تیم ها در دولت است.”

این KnightRiders رهبری هستند همه-کنفرانس دانشجوی سال اول دروازه بان Kaylee بیکر که یک 92.1 درصد صرفه جویی در.

هجومی چنگال بزرگ است گام توسط دانشجوی سال دوم به جلو کایلی Autrey (12 اهداف و 17 پاس گل) در تاریخ به جلو مورگان Stenseth (16 گل 10 پاس گل) و تاریخ و رو به جلو Shaley ریچاردز (15 گل و 9 پاس گل).

چنگال بزرگ’ چهار سالمندان شد و در سال 2017 تیم که در زمان شماره 6 دانه به مسابقات قهرمانی کشور بازی. در سال 2017, این KnightRiders ضرب و شتم وست فارگو در یک چهارم نهایی بعد از باخت 8-0 و 6-0 در طول فصل به طور منظم.

خارج از چنگال بزرگ’ سالمندان بقیه KnightRiders برنده نشده در روز افتتاحیه این مسابقات است. چنگال بزرگ دهکدهای از دست داد و در یک چهارم نهایی در سال 2018 و 2019.

“هشت تیم بر این باورند که آنها می تواند برنده” Hedlund گفت. “این چیز خاص بلکه ترسناک ترین چیزی که در مورد برابری در دولت به خصوص در چند سال گذشته. آن را به حال شده است که بیسمارک نشان می دهد. بیسمارک است که هنوز هم بسیار خطرناک است و قادر به برنده شدن وجود دارد اما تیم های دیگر نمایش چشمک می زند. وست فارگو دیگر از شاید یک یا دو بازی به چالش کشیده شده است و همه آنها هشت دانه. آن را فقط نشان می دهد هر کسی که نشان می دهد تا نقش سخت و معتقد است که می تواند برنده این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>