Grand Forks, فارگو Gordmans به بعد از این سال

تخفیف خرده فروش Gordmans خواهد بود و بسته شدن درهای خود را در دره رودخانه سرخ در این سال است.

مرحله فروشگاه که در عمل بیش از 750 فروشگاه از جمله 158 Gordmans در 42 متحده تایید کرد که بسته شدن از چنگال بزرگ و فارگو فروشگاه های بعد از ظهر جمعه.

“به عنوان رایج در صنعت خرده فروشی و, مرحله, فروشگاه, بررسی خود را در فروشگاه ناوگان به طور منظم برای اطمینان از ما باقی می ماند رقابتی و بهترین موقعیت برای ارائه گزینه های برای مهمانان ما” شرکت گفت: در یک ایمیل. “به عنوان یک نتیجه از ما آخرین بررسی ما را ساخته اند این تصمیم دشوار برای بستن Gordmans در گرند فرک (و فارگو) ND در آینده نزدیک. این تصمیم ساخته شده بود و نه به آرامی به عنوان مرحله فروشگاه می داند که موفقیت آن است که ریشه در وفادار ما مهمان اختصاص داده شده و همکاران.”

نهایی تاریخ بسته شدن روشن نشده است.

Gordmans اولین باز در چنگال بزرگ و فارگو در سال 2001. فروشگاه به فروش می رساند و قیمت پایین تر,, لباس, صفحه اصلی کالاها و زیبایی اقلام است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این شرکت گفت: Gordmans در وودبری, Minn., همچنین بسته شدن بعد از این سال. به نظر می رسد دیگر Gordmans داکوتای شمالی مکان در بیسمارک و مینت ممکن است به باز ماندن در این زمان.

رسانه های دیگر در سراسر کشور در حال گزارش از محلی تعطیلی از جمله در ایندیانا و ایلینویز.

Gordmans Stores, Inc. برای ورشکستگی زمینه حفاظت در مارس 2017 اما داکوتای شمالی به چهار مکان را در بیسمارک, Grand Forks, مینت و فارگو نشد پس از آن.

بعد از آن سال مرحله, فروشگاه های مستقر در هوستون خرده فروش پرداخت می شود $75.6 میلیون به بیش از Gordmans فروشگاه که باز ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>