Grand Forks امکانات نیروی کار دارای نخستين جلسه

اعضای چنگال بزرگ منطقه مدرسه امکانات نیروی کار دریافت یک مرور کلی از کار آنها جلوتر از آنها در طی شش ماه آینده در این گروه اولین جلسه پنج شنبه, مارس 12.

تقسیم به دو گروه شش در هر جدول شرکت کنندگان شنیده از مشاوران با SitelogIQ شرکت استخدام Grand Forks, مدرسه, مدیره برای هدایت روند در حال توسعه توصیه هایی برای هیئت مدیره در نظر گرفتن آن را به عنوان آماده برای رفراندوم.

“این است که روند خود را گفت:” تام وبر ارشد کسب و کار, مشاور, تشویق شنوندگان خود را به فکر می کنم از خود را به عنوان “یک مجرا با جامعه خود را.”

بخشی از نقش خود را به یادگیری در مورد این منطقه امکانات و وضعیت مالی و به اشتراک گذاری اطلاعات با افراد خارج از گروه. در که های آنها خواست به گوش دادن به نظرات دیگران و چشم انداز و به کسانی که ایده ها را به این گروه برای در نظر گرفتن وبر گفت.

“ما همه اینجا هستیم برای همان هدف — و آن را به مطمئن شوید که چنگال بزرگ مدرسه منطقه در حرکت رو به جلو” گفت: Brian Grenell جامعه تعامل متخصص با SitelogIQ.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

نیروی کار اعضای تا به حال به دلایل مختلف برای استفاده از خدمت در کمیته.

جان Dorner, 66 گفت: او پنج بچه ها همه رفته اند از طریق Grand Forks مدارس و “ما زنده در دره و غرب محله بنابراین این ما تاثیر می گذارد بیش از برخی.”

همچنین به عنوان سابق دیرین صاحب یک شرکت ساخت و ساز او و کارگران “شده اند در بسیاری از این ساختمان های یک یا دو بار برخی از آنها چندین بار.”

جوانترین عضو کمدن Larsen, 17, یک تازه وارد در Red River دبیرستان گفت: “به عنوان منطقه است و مراحل برنامه ریزی دانشجویی صدای بسیار مهم است به این فرایند است.”

یکی دیگر از اعضای Marisa Sorenson, 25, گفت:, “من یک پدر و مادر اما من فقط می خواستم به درگیر شدن در جامعه است.”

این گروه در حال برنامه ریزی برای دیدار با حدود ده بار از طریق اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>