Grand Forks-East Grand Forks مجلسی به بررسی رهبری در ناهار رویداد

ناهار رویداد برگزار شد سه شنبه ، 19 در اتاق هیئت مدیره اتاق متمرکز بر “کشف رهبری نقاط کور” در یک نمایش داده شده توسط کتی Munion معاون رئیس جمهور از آموزش و با کیفیت برای دیل کارنگی یک شرکت ارائه نیروی کار دوره های آموزشی. این مراسم با حضور نزدیک به 30 حرفه ای از کسب و کار کوچک به اجرای قانون است.

“نقاط کور می تواند متفاوت باشد برای هر فرد اما ممکن است در مورد گوش دادن و یا احترام به نظرات دیگران, دادن قدردانی اعتراف هنگامی که ما در اشتباه هستید و واقعا چه صادقانه ما با خودمان و یا دیگران” Munion گفت.

Munion سازمان انجام یک مطالعه در سراسر 14 کشور رسیدن به 3,300 مردم است. نتایج نشان می دهد نگرانی های مشابه بین کارگران آمریکایی و کسانی که در اطراف جهان است. این مطالعه به این نتیجه رسیدند که 76 درصد از کارگران در سراسر جهان اعتقاد بر این رهبر موثر ارائه شده ستایش و صادقانه قدردانی برای کار به پایان رسید. که تعداد 74 درصد برای کارگران آمریکایی.

این مطالعه همچنین به این نتیجه رسیدند که تنها 24 درصد از کارگران بسیار راضی از شغل خود و 45% می خواهید به ترک کار خود را در سال آینده.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Munion اشاره کرد “در طول تاریخ کم” نرخ بیکاری در داکوتای شمالی گفت: “این خیلی ترسناک شماره, هنگامی که ما در مورد آن فکر می کنم.”

Lacey تاتل همچنین از دیل کارنگی گفت: کسب و کار می تواند صرف نزدیک به 6000 $در اقدام به استخدام یک کارگر برای پر کردن یک موقعیت است.

نگه داشتن کارکنان درگیر در کار خود را بستگی به رهبری Munion گفت. او سمینار شناسایی چندین جنبه از رهبری که سوار تعهد کارکنان از جمله صمیمانه قدردانی رهبران قادر به اعتراف به زمانی که آنها در اشتباه هستند, مهارت خوب گوش دادن و صداقت.

Munion گفت: شناخت جنبه های مختلف موثر رهبری اجازه می دهد فرصت برای یک فرد به تأمل در آنها چگونه در حال انجام در یک فرد منطقه است.

“من به اندازه کافی قدردانی?” Munion گفت. “چگونه می توانم نشان دادن صداقت و صداقت است ؟ چگونه می توان پذیرفت که ما در اشتباه هستند و باید شجاعت و اعتماد به نفس می گویند شما می دانید آنچه که من ساخته شده است یک اشتباه است؟”

قهوه ای کیسه ناهار حوادث برگزار می شود در دومین روز شنبه در یک ماه. آنها باز به اتاق اعضا و همچنین عدم اعضای اگرچه قیمت های مختلف برای ثبت نام. برای کسب اطلاعات بیشتر بررسی کنید gochamber.org و یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>