Grand Forks, پدر و با استفاده از توجه خود را به جزئیات برای ایجاد لحظات زیبای خود را با خانواده و دیگران

34

Grand Forks, داکوتای شمالی

از دور جرمی Manstrom لبخند و خنده فورا قابل تشخیص است. سپس, پس از ملاقات با همسرش جیمی غیر ارادی آه قدردانی (و شاید کمی از حسادت) عبور می کند از لب خود را. آنها یکی از کسانی که “پس دوستداشتنی کاملا Instagramable اما نحو تحملناپذیری خوب” مردم است.

آن را که دوستی همراه با توجه دقیق به جزئیات است که به ارمغان آورده است موفقیت در کسب و کار و در زندگی برای جرمی و جیمی و کسب و کار عکاسی Manstrom عکاسی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“جذاب ترین بخش این شغل به من این بود که ما می تواند انجام دهد آن هم” جیمی می گوید: هنگامی که پرسیده شد که چرا آنها انتخاب این شغل است. “ما شروع به عکاسی هم زمان کامل تقریبا بلافاصله بعد از ما ازدواج کردم حدود نه سال پیش و من همیشه سپاسگزار برای همه زمان ها آن را اجازه داده است ما را به صرف با هم و همه فرصت سفر را به ارمغان آورده است.”

Photo courtesy of Manstrom Photography / Special to On The Minds of Moms

عکس حسن نیت ارائه میدهد از Manstrom عکاسی / ویژه را در ذهن بچه

جرمی و جیمی هم با حضور در کوه های راکی مدرسه عکاسی در Missoula منت. پس از Manstroms باید عکس زوج در 22 ایالت و چهار کشور از جمله محل های مورد علاقه خود به تاریخ ریکیاویک ایسلند. در اینجا در ایالات متحده آنها به ویژه علاقه مراسم عروسی در فلوریدا و یا شهر نیویورک به طوری که آنها بهانه ای برای دیدار Disneyworld یا دیدن یک نمایش در برادوی است.

داستان های مرتبط: جیمی Manstrom سهام طرف داستان.

در طول چند سال گذشته Manstroms داد و ستد شده در خود را غیر قابل پیش بینی برنامه سفر به صورت معمول با دو پسر 3 ساله یونس و 1 سال عزرا. جرمی می آموزد ویژه آموزش و پرورش در طول هفته در حالی که جیمی با این نسخهها کار در سرمقاله طرف خود را کسب و کار عکاسی و آویزان کردن با خود را “عکس پسران است.” آنها هنوز هم پیدا کردن زمان به کار با هم در عکاسی در طول تعطیلات آخر هفته.

Jeremy shares a special moment with his son Jonah. Photo courtesy of Manstrom Photography / Special to On The Minds of Moms

جرمی سهام در یک لحظه خاص با پسرش یونس. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Manstrom عکاسی / ویژه را در ذهن بچه

در اینجا چه جرمی تا به حال به می گویند در مورد کسب و کار و زندگی و بودن rad پدر:

1. راز به گرفتن یک عکس کامل است…

کافئین و موضوع خود را به اندازه کافی راحت فراموش نکنید که در مورد دوربین.

2. اولین چیزی که متوجه شدم در مورد همسر…

او اعتماد به نفس و هرگز پایان دادن به مثبت.

3. بهترین چیز در مورد داشتن کسب و کار شما…

تنظیم برنامه خود را! من به بچه ها کمی را برای اجرای هر بعد از ظهر از سمت راست قبل از زمان چرت زدن. من دوست دارم که چگونه زمان زیادی می توانید پیدا کنید به اویختن با یونس و عزرا.

4. بدترین چیز در مورد داشتن کسب و کار شما…

پیدا کردن تعادل بین رشد کسب و کار و رشد شخصی است. بیشتر زمان شما را به کسب و کار بهتر از آن می کند اما در همان زمان بیشتر به شما قرار داده و به روابط عمیق تر آنها رشد می کنند. خطوط دریافت تار هنگامی که شما در خانه کار می کنند و مهارت خود را هرگز بیش از یک راهرو دور است.

5 چیزی که من آموخته است که پس از کار با…

ما هر دو نیاز به چیزهای مختلف به شارژ.

6. چیزی که من تحسین اما هرگز فراموش…

سر شیرجه رفتن به یک خلاق پیگیری یا طرح کسب و کار بدون یک مسیر روشن به ثبات مالی. همچنین غواصی کلیف.

7. آنچه که هیچ کس به شما می گوید در مورد یک “پسر” پدر…

چقدر سرگرم کننده است! آنها افراد مورد علاقه من در تمام جهان و هر بار من دور از آنها را من فکر می کنم چقدر بیشتر سرگرم کننده این خواهد بود اگر آنها با من بودند.

8. سه چیز در لیست سطل من هستند…

1. بازنشسته به فلوریدا و کار در Disneyworld و یا به دست آوردن یک عمر گذر – هر دو گزینه این است که به همان اندازه قابل قبول است. 2. اجرای یک زیر-3 ماراتن در هر دولت است. 3. گرفتن بازیگران در بازمانده و برنده شدن!

9. مادرم به من آموخت…

که جزئیات مهم است.

10. من نمی توانم زندگی بدون من…

Garmin و تول در حال اجرا کالسکه!

11. بزرگترین درس من یاد می دهد بچه ها من…

1. شما لازم نیست که به طور باور نکردنی در چیزی به لذت بردن از انجام آن است. 2. زندگی بیش از حد بزرگ می شود بزرگ در فقط یک چیز است. 3. مواد غذایی هند قابل ملاحظه ای نسبت به سایر مواد غذایی هرگز زندگی می کنند بیش از 7 مایل از یک رستوران هندی است که باعث می شود جامد pollack paneer!

12. بودن یک “هزاره پدر و مادر” به این معنی است که من…

را بالا خواهد برد بچه ها ما به یک تن از اعتماد به نفس, اعتماد به نفس و انعطاف پذیری است. به علاوه توانایی به استفاده از آمازون Firestick از راه دور بهتر از پدر و مادر ما.

Photo courtesy of Manstrom Photography / Special to On The Minds of Moms

عکس حسن نیت ارائه میدهد از Manstrom عکاسی / ویژه را در ذهن بچه

13. من قدرت پیدا کردن در…

تماشای شوهر جیمی موفقیت در تلاش خلاق در حالی که همچنین افزایش متفکر پسران.

14. من با آرامش…

رفتن به Disneyworld برنامه ریزی سفر بعدی ما به Disneyworld یا انجام تناسب اندام مارشال, رقص ویدئوها با ما بچه ها کمی.

15. در 10 سال من خواهد بود…

زندگی همان زندگی فقط بیشتر کارآمد و تشویق راه بیش از حد با صدای بلند برای ما بچه ها در تعطیلات آخر هفته خود را کشتی دیدار!

خواندن این داستان و بیشتر در مجله چاپ از این در ذهن ، انتخاب کنید تا یک کپی در منطقه فروشگاه های مواد غذایی در فارگو-مورهد و یا چنگال بزرگ. ببینید در ذهن بچه داستان های هفتگی در InForum.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>