روند به روز رسانی چنگال بزرگ شهرستان خطر کاهش طرح آغاز کردم و در جلسه ای در گرند فرک امنیت عمومی مرکز در روز سه شنبه ، 12.

کاهش برنامه های مورد نیاز توسط قانون فدرال و نیاز به به روز رسانی هر پنج سال. Grand Forks,’ طرح تمام شده در ژانویه. این طرح که در نهایت تایید شده توسط دولت از طرف سازمان مدیریت اضطراری فدرال اجازه خواهد داد که این شهرستان به درخواست برای کمک های مالی فدرال برای انجام پروژه های طراحی شده به منظور کاهش از دست دادن زندگی و یا ملک در صورت از انواع موقعیت های اضطراری از سیل و آتش سوزی به حملات سایبری .

این جلسه با حضور حدود 20 نماینده از سازمان آتش نشانی و بهداشت عمومی بخش و شهرستان و محلی, در میان دیگران.

“یک پل یک کالورت یک خاکریز جاده ای مطرح طبیعی, برف, حصار که در آن آنها گیاه دسته ای از درختان و پس از آن ایجاد یک, طبیعی, برف, حصار, خارج وجود دارد” برخی از پروژه های اعضا نیاز به در نظر گرفتن آنها به عنوان نگاه در این طرح گفت: Derek Hanson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت افزوده گروه مشاوره. گروه استخدام شد برای کمک به Kari Goelz, این شهرستان, مدیر اورژانس برای آماده سازی به روز رسانی.

“این جلسات مورد نیاز هستند; آنها اختیاری نیست” گفت: Goelz.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او گفت: استخدام یک مشاور می داند که آنچه FEMA مورد نیاز هستند و می توانید با این برنامه انجام می شود و در بیشتر موقع لازم بود.

“تاپیک های زیادی در این روند و پس از آن وجود دارد بازنویسی و جایی که آنها در حال رفتن به می آیند در” او گفت:. “از آنجا که ما در حال رفتن به سمت راست در بالا از داشتن برای مقابله با سیل و ما در حال رفتن به زمان انجام آن است.”

جلسه بعدی تعیین شده است برای روز شنبه, مه 2 در 6:30 بعد از ظهر در مرکز ایمنی در 1220 S. 52 سنت

“از قبل از برنامه ریزی و کاهش برخی از این چیزهایی که شما می توانید صرفه جویی در برخی از دلار گفت:” هانسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su